آخرین اخبار ایران و جهان

از هر لحظه بیشتر بدانید


سایت خبری هرلحظه زیر نظر شرکت فنی مهندسی موج شهر جهت جمع آوری و بررسی لحظه به لحظه اخبار از سایت های خبری معتبر طراحی و اجرا شده است.
هم اکنون بیش از 250 منبع خبری لحظه به لحظه توسط موتور های هوشمند هرلحظه رصد شده و اخبار آنها دسته بندی و نمایش داده می شود.
از مزایای هرلحظه می‌تواند موارد زیر را نام برد:
- منابع خبری معتبر و تائید شده
- نمایش اخبار محبوب در صفحه اصلی به صورت تفکیک شده
- دسته بندی کاملاً خودکار و بسیار دقیق بر اساس سایت خبری مبدأ
- نمایش شرح خبر در سایت درج کننده خبر
- دریافت لحظه‌ای خبر بلافاصله پس از درج در سایت خبری
- نمایش زنده اخبار، برای افرادی که دوست ندارند حتی یک ثانیه هم بی خبر نباشند!
- خبرنامه پیامکی و دریافت محبوب‌ترین اخبار روزانه در ایمیل

هرلحظه وابسته به هیچ جریان و جهت گیری سیاسی نبوده و به هیچ عنوان اعمال سلیقه و گزینشی در اخبار لحاظ نمی شود. همچنین جمع آوری و دسته بندی اخبار نیز توسط سرور های کاملا هوشمند هرلحظه انجام شده و هیچ دخالت انسانی در آن وجود ندارد.
منابع خبری تماما در سامانه جامع رسانه های کشور یا ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده اند و مسئولیت اخبار درج شده به عهده سایت خبری نگارنده خبر بوده و هرلحظه متن خبر را در سایت خبرگزاری اصلی نمایش می دهد.
با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت هرلحظه مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.