آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی حوادث
خبرگزاری آفتاب نیوز
96/10/10 08:10
کد خبر 9544445457
پ پ پ پ

عقد نوعروس را باطل کردند و رقیه 30 شب صیغه اعضای محکمه شد + عکس


به گزارش پلیس شهر «فیصل آباد»، خانواده «رقیه» 19 ساله پس از آنکه متوجه فرار او با پسر مورد علاقه‌اش شدند به جست و جوی آنها پرداختند تا اینکه سرانجام دخترجوان را یافته و او را به محکمه محلی روستا سپردند.
آفتاب‌‌نیوز: دختر 19 ساله ای که بدون اجازه خانواده اش به عقد پسر مورد علاقه اش در آمده و از روستا فرار کرده بود در دادگاه محلی مورد محاکمه قرار گرفت و یک ماه بی رحمانه مورد تجاوز اعضای دادگاه قرار داشت تا اینکه توانست فرار کند. به گزارش پلیس شهر «فیصل آباد»، خانواده «رقیه» 19 ساله پس از آنکه متوجه فرار او با پسر مورد علاقه‌اش شدند به جست و جوی آنها پرداختند تا اینکه سرانجام دخترجوان را یافته و او را به محکمه محلی روستا سپردند.
عقد نوعروس را باطل کردند و رقیه 30 شب صیغه اعضای محکمه شد + عکس
اعضای دادگاه نیز بدون شنیدن اظهارات دختر جوان، عقد او با پسر مورد علاقه‌اش را باطل کرده و او را یک ماه حبس کرده و هر روز زن جوان را مورد تجاوز قرار دادند. تا اینکه سرانجام «رقیه»با کمک چندنفر از اهالی روستا موفق به فرار شد و خود را به پلیس رساند و شکایت کرد.پس از تحقیقات محلی، مأموران پلیس سه نفر را در این رابطه بازداشت کردند. و آنان مدعی شدند که در این مدت نوعروس را صیغه می کردند. در حال حاضر تحقیقات دراین باره همچنان ادامه دارد.منبع: رکنا