آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی حوادث
خبرگزاری جام جم آنلاین
97/10/18 09:55
کد خبر 9724084677
پ پ پ پ

دستگیری قاتل مامور ناجا پس از ۱۴ سال در بناب


فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری قاتل فراری شهید فودلاوند پس از ۱۴ سال در شهرستان بناب استان آذربایجان شرقی خبر داد.

به گزارشجام جم آنلاین از میزان، سردار محسن خانچرلی اظهار داشت: ساعت ۱۲ و ۵۰ دقیقه ظهر روز پنجم اردیبهشت سال ۸۴، ماموران گشت یگان امداد شهرستان شهریار به یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ مشکی رنگ با ۳ سرنشین مشکوک شده و به آن دستور ایست دادند.

وی افزود: پس از متوقف شدن خودرو، شهید «فولادوند» سراکیپ گشت از راننده مدارک مالکیت را درخواست کرد که حین بررسی، راننده با کلت کمری به سمت مامور پلیس تیراندازی و با خودرو از محل متواری شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران ادامه داد: مامور پلیس مجروح شده بلافاصله به بیمارستانی در شهریار منتقل شد که متاسفانه بر اثر شدت جراحات و خونریزی، در همان روز به فیض عظیم شهادت نائل آمد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه تحقیقات پلیس برای دستگیری متهم فراری آغاز شد، ادامه داد: با پیگیری و تحقیقات مستمر پلیس، هویت قاتل فراری پس از گذشت ۱۴ سال شناسایی شد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به سرنخ‌های به دست آمده، ماموران موفق شدند مخفیگاه این متهم را در شهر «بناب» استان آذربایجان شرقی شناسایی و پس از هماهنگی‌ های قضایی، وی را در عملیاتی ویژه در مخفیگاهش دستگیر کنند.

سردار خانچرلی با بیان اینکه متهم دستگیر شده، فردی ۴۰ ساله و دارای سوابق متعددی مانند سرقت مسلحانه، حمل موادمخدر، سرقت خودرو و سایر جرایم است، گفت: وی پس از تشکیل پرونده، تحویل مرجع قضائی شد.


اخبار مرتبط