آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی حوادث
خبرگزاری جام جم آنلاین
97/10/18 14:45
کد خبر 9724087955
پ پ پ پ

بازداشت متهمان پرونده مزاحمت‌ های خیابانی برای دختر مشهدی


فرمانده انتظامی مشهد مقدس گفت: ۴ متهم پرونده مزاحمت‌ های خیابانی برای دختر مشهدی دستگیر شدند.

به گزارشجام جم آنلاین از تسنیم ، سرهنگ اکبر آقابیگی اظهار داشت: در پی اعلام مزاحمت‌های تهدیدآمیز چند جوان شرور برای دختر دانش آموز که فشار روحی عصبی شدیدی برای این دختر نوجوان ایجاد کرده بود ماموران کلانتری مصلی مشهد وارد عمل شده و سه تن از عاملان این مزاحمت‌ها را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی مشهدمقدس گفت: تیم‌های دایره آگاهی کلانتری مصلی مشهد در ادامه تحقیقات گسترده خود، چهارمین عامل این شرارت‌های خیابانی را دستگیر و پرونده در حال حاضر سیر قضایی خود را دنبال می‌کند.

سرهنگ آقابیگی در ادامه با اشاره به سرقت از یک مغازه در محدوده خیابان آیت‌الله عبادی مشهد افزود: دو پسر نوجوان 15 ساله دانش آموز ساعت 16 روز گذشته که مالک مغازه برای استراحت به منزل خود رفته بود با شکستن شیشه‌های مغازه قصد سرقت داشتند و با هوشیاری مالک و گزارش موضوع به فوریت‌های پلیسی، تیم دایره آگاهی کلانتری شهید هاشمی نژاد بلافاصله در محل حاضر و دو نوجوان 15 ساله را به کلانتری هدایت کردند.

وی افزود: دو پسر نوجوان از محوطه کلانتری نیز قصد فرار داشتند که با ماموران انتظامی روبه‌رو شدند. دو پسر نوجوان به مراجع قضایی معرفی شده‌اند.


اخبار مرتبط