آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی حوادث
خبرگزاری آفتاب نیوز
97/10/17 16:32
کد خبر 9724081118
پ پ پ پ

بازداشت عامل آزار و اذیت وحشیانه دختر جوان در سیرجان| ماجرا چه بود؟+عکس


در این رابطه شخصی هم که اقدام به فیلمبرداری کرده بود شناسایی و به همراه ضارب اصلی دستگیر شده است.
آفتاب‌‌نیوز:
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان از دستگیری دو نفر از عوامل آزار و اذیت یک دختر جوان در سیرجان که فیلم آن در فضای مجازی منتشر شده است، خبر داد.
به گزارش آفتاب‎نیوز؛ "محسن نیکورز" گفت: با دستور رییس کل دادگستری استان کرمان پرونده آزار و اذیت دختر جوان در سیرجان به صورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی می‌شود و دستگاه قضائی با عاملان این حادثه قاطعانه برخورد می‌کند.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر متهم اصلی(ضارب) با صدور قرار بازداشت از سوی معاون دادستان(قاضی ویژه رسیدگی به جرائم سایبری) روانه زندان شده، اظهار کرد: در این رابطه شخصی هم که اقدام به فیلمبرداری کرده بود شناسایی و به همراه ضارب اصلی دستگیر شده است.
 نیکورز افزود: در پی رصد فضای مجازی توسط کارگروه رصد امور فضای سایبری در دادسرای سیرجان، در تاریخ 1397.10.14 کلیپی مشاهده شد که در آن پسری اقدام به حبس دختری در یک خانه باغ و ضرب و جرح و آزار و اذیت وی کرده و کیلیپ ضبط شده را در STORY اینستاگرام خودش به اشتراک گذاشته است.
وی تصریح کرد: بلافاصله با رییس پلیس آگاهی شهرستان هماهنگی لازم انجام و متهم در مخفیگاهش شناسایی و ادله دیجیتال وی نیز توقیف شد.
براساس گزارش‎ها، این پسر برای گرفتن انتقام از دختری که در اینستاگرام به او توهین کرده بود، نقشه کشید و او را با بهانه‌های مختلف از تهران به سیرجان کشاند و با انتقالش به بیابان‌های اطراف شهر اقدام به کتک‌زدن و شکنجه او کرد و با وقاحت تمام از ضرب و شتم این دختر جوان فیلم گرفته و آن را در صفحه شخصی خودش در اینستاگرام منتشر کرده است.

اخبار مرتبط