آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار ورزشی
خبرگزاری برترین ها
95/11/17 21:35
کد خبر 9541583984
پ پ پ پ

گواردیولا: شایسته پیروزی بودیم


وبسایت نود: پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی پس از پیروزی ۲-۱ منچسترسیتی مقابل سوانزی که با دو گل گابریل ژسوس حاصل شد ضمن تمجید از عملکرد این بازیکن ۱۹ ساله عنوان کرد تیمش شایسته کسب ۳ امتیاز بوده است.
گواردیولا پس از بازی به شبکه Sky Sports گفت:
نزدیک بود پیروز نشویم اما فکر می کنم در مجموع ۹۰ دقیقه شایسته پیروزی بودیم. فاصله عملکرد تیم در نیمه اول و دوم خیلی زیاد بود. به یاد بازی با میدلزبورو افتادم که پیروزی را در دقیقه آخر از دست دادیم اما در آخرین لحظه شانس آوردیم.در مجموع خوب بودیم اما باید به سوانزی اعتبار داد. ان ها در نیمه دوم اجازه ندادند پرس کنیم. نمایش تیم در کل خوب بود و از نتیجه خوشحالم. کورس کسب سهمیه هنوز ادامه دارد. چلسی از بقیه فاصله گرفته اما فاصله بین دیگر تیم ها کم است. 
ژسوس بار دیگر با و بدون توپ کارهای زیادی انجام داد. ما از عملکرد او تا به اینجا خوشحال هستیم. اکثر بازیکنان ۱۹ ساله از بدنی قوی نیستند اما این پسر در محوطه جریمه واقعا چیز دیگری است. گابریل تا زمانی که گل بزند بازی خواهد کرد اما همه چیز در مورد گلزنی نیست. او یک جنگنده واقعی است که در نبردهای تن به تن پیروز می شود و شم گلزنی دارد. او در همان چند دقیقه ای که مقابل تاتنهام بازی کرد همه چیز را به ما نشان داد.
مطمئنا شرایط برای آگوئرو آسان نیست. او بازیکن حرفه ای است اما هیچ کس از نیمکت نشینی خوشحال نمی شود. واکنش او به تصمیم من عالی بود. تصمیم گرفتم به ترکیب دست نزنم چون آن ها مقابل کریستال پالاس و وستهم خیلی خوب بازی کردند. سرخیو هنوز یکی از مهمترین بازیکنان تیم است. او در بازی های آینده در کنار ژسوس و همچنین بدون او بازی خواهد کرد.