آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار ورزشی
خبرگزاری مهر نیوز
96/04/17 13:43
کد خبر 9542930861
پ پ پ پ

کیومرث هاشمی با سفیر ایران در ترکمنستان دیدار کرد


رئیس کمیته ملی المپیک در راستای هماهنگی های لازم برای اعزام کاروان به بازی های داخل سالن آسیا با سفیر ایران در ترکمنستان دیدار و گفتگو کرد.
کیومرث هاشمی با سفیر ایران در <a class="tag-link" href="/tag/%d8%aa%d8%b1%da%a9%d9%85%d9%86%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86">ترکمنستان</a> دیدار کرد

به گزارشخبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در این دیدار که امروز شنبه در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد، کیومرث هاشمی ضمن قدردانی از حمایت های سفارت ایران در عشق آباد ترکمنستان از کمیته ملی المپیک جهت اعزام کاروان ورزشی کشورمان به این رقابتها عنوان داشت: بدون تردید کاروان اعزامی کشورمان به پنجمین دوره بازیهای داخل سالن و رزمی آسیایی در عشق آباد ترکمنستان با حمایت های سفارت کشورمان در عشق آباد می تواند بدون دغدغه و با هماهنگی بهتری راهی این رقابتها شود و همچون بازیهای گذشته همکاری سفارت کشورمان در کشور میزبان برگزارکننده رقابتها می تواند بسیارمثمر ثمر باشد.

وی ادامه داد: بعد از ملاقات با سفیر ترکمنستان در ایران فرصت خوبی بود تا برای هماهنگی بهتر، جهت اعزام کاروانی بدون دغدغه به این رقابتها، ملاقاتی با سفیر کشورمان در عشق آباد داشته باشیم که در هر دو دیدار هماهنگی های خوبی انجام شد تا کاروان ورزشی کشورمان با آرامش خاطر راهی این رقابتها شود.

هاشمی در خاتمه دیدار با سفیر ایران در ترکمنستان ابراز داشت:جا دارد از حمایتهای وزارت امور خارجه و همچنین سفرای میهن عزیزمان که همواره در چنین مقاطعی یار و یاور ما بوده اند قدردانی نمایم.

همچنین سید محمد احمدی سفیر کشورمان در ترکمنستان در این دیدار عنوان داشت: بدون تردید سفارت ایران در چارچوب صحبتهای فی مابین و برای موفقیت کاروان اعزامی کشورمان هر آنچه در توان داشته باشد بکار خواهد بست تا ورزشکاران کشورمان چه بهنگام اعزام و چه در مدت زمان حضور در این رقابتها دغدغه خاطری نداشته باشند.

سفیر ایران در ترکمنستان تصریح کرد: تمام تلاش خود را برای کمک به اعزام و موفقیت کاروان ورزشی کشورمان در عشق آباد بکار خواهیم بست و مطمئن باشید سفارت ایران در ترکمنستان هر آنچه در توان دارد در این زمینه بکار خواهد بست.


اخبار مرتبط