آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار ورزشی
خبرگزاری افق نیوز
96/10/08 09:55
کد خبر 9544430981
پ پ پ پ

 چرا خیابانی باید بازی پرسپولیس را گزارش کند؟/ آخر کج‌سلیقگی +تصویر


 چرا خیابانی باید بازی پرسپولیس را گزارش کند؟/ آخر کج‌سلیقگی +تصویر
افق نیوز/ اخيرا شايعه شده بود جواد خياباني به خاطر انتقاداتي كه در ماجراي كمك‌رساني به زلزله‌زده‌ها از دولت كرده در تلويزيون ممنوع‌التصوير شده است.

 

البته با كمترين بهره هوشي هم مي‌شد فهميد كه چنين مطلبي نمي‌تواند صحت داشته باشد؛ چه اينكه در حال حاضر صداوسيما به منتقدان دولت ترفيع هم مي‌دهد كه مثال‌هاي فراواني از صدق اين قاعده، در شبكه‌هاي گوناگون به چشم مي‌خورد. با اين همه مديران شبكه سوم براي اينكه نشان بدهند خبر ممنوع‌التصويري خياباني كذب است، او را به عنوان گزارشگر مسابقه حساس جمعه بين پرسپوليس و تراكتورسازي برگزيدند. در همين راستا سوال ما از دوستان اين است كه آيا واقعا راه كم‌خطرتري براي ابطال اين شايعه وجود نداشت؟ اصلا اي كاش نيم ساعت از آقا جواد فيلم مي‌گرفتيد و به طور همزمان در همه شبكه‌ها پخش مي‌كرديد تا شايعه‌سازان به سزاي عمل پليدشان برسند. يا اصلا مي‌توانستيد يك شب اجراي گفتگوي ويژه خبري را به خياباني بسپاريد تا هم شائبه ممنوع‌التصويري رفع شود و هم او به موضوعات مورد علاقه‌اش بپردازد. مي‌دانيد كه خياباني در اين سال‌ها تقريبا به همه چيز علاقه نشان داده، جز فوتبال!

 

 چرا خیابانی باید بازی <a class="tag-link" href="/tag/%d9%be%d8%b1%d8%b3%d9%be%d9%88%d9%84%db%8c%d8%b3">پرسپولیس</a> را گزارش کند؟/ آخر کج‌سلیقگی +تصویر

 

از شوخي گذشته و فارغ از نقدهايي كه هميشه به كيفيت گزارشگري خياباني وارد بوده، انتخاب او براي اين بازي حساس حاي بحث دارد. اين اتفاق در حالي رخ مي‌دهد كه آقا جواد هميشه آشكارا از تراكتورسازي حمايت كرده و حتي تصوير كارت هواداري رسمي‌اش از اين تيم هم منتشر شده است. او كه همين تازگي عضوي از نهضت افتخاري تبريز ۲۰۱۸ شد، عمل جراحي‌اش را هم در همين شهر انجام داد و البته بارها از تمايلش براي زندگي در تبريز زيبا سخن گفته است. البته كه هيچكدام از اينها اشكالي ندارد و خيلي هم خوب است، اما در چنين شرايطي استفاده از خياباني براي گزارش بازي حساسي كه يك طرفش تيم محبوب او ايستاده، اوج بدسليقگي مسوولان شبكه سه تلقي مي‌شود. حالا اگر خياباني دو جمله به نفع تراكتور بگويد يك جور جنجالي خواهد شد و اگر دو جمله به نفع پرسپوليس بگويد، يك جور ديگر. خب اين چه كاري است كه با تنها تفريح مردم در عصر يك روز تعطيل زمستاني انجام مي‌دهيد؟

بانک ورزش


اخبار مرتبط