آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار ورزشی
خبرگزاری خبرگزاری میزان
97/08/09 11:20
کد خبر 9723554356
پ پ پ پ

منتظر تایید پزشکان برای بازگشت به میادین هستم/ دلم می‌خواهد مقابل سپیدرود بازی کنم


خبرگزاری میزان- بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: خیلی دوست دارم مقابل سپیدرود بازی کنم ولی نمی‌دانم تا چه حد آماده هستم.

منتظر تایید <a class="tag-link" href="/tag/%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%d8%a7%d9%86">پزشکان</a> برای بازگشت به میادین هستم/ دلم می‌خواهد مقابل سپیدرود بازی کنمعماد میرجوان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص شرایط این روزهای خود و میزان مصدومیتی که دارد اظهارداشت: تمریناتم را از (دوشنبه) آغاز می‌کنم چون تمرینات فیزیوتراپی را تازه به پایان رساندم.

وی ادامه داد: از ناحیه کمر مصدومیتی کهنه داشتم که دوباره من را اذیت می‌کند کرد که باعث شد دو بازی مهم پارس جنوبی را از دست دادم. از فردا با حضور در تمرینات پارس جنوبی با پزشکان مشورت خواهم کرد تا از میزان مصدومیت و آمادگی خود برای بازی با سپیدرود مطلع شوم.

بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی تصریح کرد: خیلی دوست دارم مقابل سپیدرود بازی کنم ولی نمی‌دانم تا چه حد آماده هستم. من مراحل درمانی و فیزیوتراپی را طی کردم. ولی باید با تیم تمرین کنم چون در شرایط تمرین و بازی مشخص می‌شود که می‌توانم برابر سپیدرود به میدان بروم یا نه؟

انتهای پیام/


اخبار مرتبط