آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار ورزشی
خبرگزاری ورزش3
97/08/18 21:45
کد خبر 9723609577
پ پ پ پ

شکایت در کلانتری بعد از حمله به محمد موسوی/ ستاره والیبال در ارومیه کتک خورد!


شکایت در کلانتری بعد از حمله به محمد موسوی/ ستاره والیبال در ارومیه کتک خورد!ستاره والیبال ایران و عضو تیم پیام خراسان در جریان بازی هفته ششم تیمش در ارومیه مورد حمله قرار گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، در جریان یکی از بازی های هفته ششم لیگ برتر والیبال که امروز به میزبانی ارومیه برگزار شد، تیم های شهرداری ارومیه و پیام خراسان به مصاف هم رفتند. این بازی که با جذابیت خاصی دنبال می شد، با تساوی 2 بر 2 به ست پنجم کشیده شد.

در جریان ست پنجم این مسابقه درگیری بین بازیکنان 2 تیم به وجود آمد و در همین حین یکی از اعضای باشگاه شهرداری ارومیه به سیدمحمد موسوی حمله کرد و به صورت او ضربه زد.

این اتفاق شوکه کننده باعث شد تا جو کاملا در سالن متشنج شود و در امتیازات پایانی بازی با توقفی طولانی همراه شود. با اینکه بازی ادامه پیدا کرد و در نهایت پیام خراسان 15 بر 13 ست پنجم و در مجموع 3 بر 2 به برتری رسید، حاشیه ها بعد از پایان بازی هم ادامه داشت.

علی شیخ الاسلامی، مدیرعامل باشگاه پیام خراسان با تایید این درگیری و حمله به ستاره ملی پوش مشهدی ها گفت: با حضور در کلانتری محل از فرد ضارب که توسط مامورین نیروی انتظامی دستگیر شده بود، شکایت شد. محمد موسوی بازیکن با اخلاق و ملی پوش والیبال کشور است و باید حرمت او حفظ شود. علاوه بر این موضوعی چنین اتفاقاتی در جریان یک مسابقه ورزشی قابل قبول نیست و خواستار رسیدگی به آن هستیم.

 


اخبار مرتبط