آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار ورزشی
خبرگزاری ورزش3
97/06/30 13:15
کد خبر 9723280739
پ پ پ پ

شاید انتخاب‌هایم هوشمندانه نبوده است!/ مرزبان: هفته آینده دست بازیکنان پولی می‌شود


شاید انتخاب‌هایم هوشمندانه نبوده است!/ مرزبان: هفته آینده دست بازیکنان پولی می‌شودعلیرضا مرزبان سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان می گوید که در طول دوران مربیگری اش در ایران در مجموع انتخاب های خوبی داشته است و فقط در سیاه جامگان موفق نبوده است.

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا مرزبان، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا در هفته هفتم لیگ برتر حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

 

 

در حال بررسی بحران های تیم هستم

 در ادامه گفت‌و‌گوهایی که در مورد پیوستن من به نفت مسجدسلیمان با توجه به بحران‌های این تیم داشتیم، خودم را به این تیم رساندم و در حال بررسی‌های بحران در این تیم هستیم.

 

 

با همکاری باید تیم را از بحران خارج کنیم

لیگ برای ما از فردا دوباره شروع می‌‌شود و مردم مسجدسلیمان هم این را بدانند. ما کارمان را از فردا دوباره آغاز خواهیم کرد. ما باید با هم همکاری کنیم و حس خوبی بین اعضای کادر فنی وجود داشته باشد تا تیم را از این بحران خارج کنیم.

 

 

باید با تمام انرژی مقابل سایپا بجنگیم

سایپا تیم و کادر فنی خوبی دارد. این تیم در بازی هفته گذشته فولاد را شکست داده و با انگیزه فراوانی مقابل ما حاضر خواهد شد. تیمی مانند ما هم باید بجنگد و تمام انرژی خود را صرف کند تا کادوی خوبی به مردم مسجد سلیمان بدهیم و تیم را از بحران خارج کنیم.

 

شاید انتخاب‌هایم هوشمندانه نبوده است!/ مرزبان: هفته آینده دست بازیکنان پولی می‌شود

 

هفته آینده دست بازیکنان پولی می شود

من پیش از اینکه از آلمان به ایران بیایم با مسئولان باشگاه صحبت کردم و الان خوشحالم این را بگویم که نه تنها قول داده‌اند مشکلات برطرف شود، بلکه هفته آینده «دست بازیکنان پولی خواهد شد» یعنی به آنها پرداختی خواهیم داشت. این را هم بگویم، درست است که پول در همه مسائل تأثیر دارد، اما مهم‌ترین مسئله شرافت کاری است که نه تنها در زمین، بلکه باید در سکوها هم رعایت شود. همین مسئله باعث می‌شود تیم ما جلو برود. ما جلسات مختلفی با مدیران باشگاه داشته‌ایم و امیدواریم مسائل و مشکلات مالی هم برطرف شود.

 

 

مربیان قبلی بازیکنان خوبی برای تیم گرفته اند

من باید به یک مسئله اشاره کنم. تیم ما با فولاد خوزستان و تراکتورسازی در خانه و با پرسپولیس هم خارج از خانه مساوی کرده است. این نشان می‌دهد جایگاه تیم نفت مسجدسلیمان نباید اینجای جدول باشد. مربیان و کادر فنی که پیش از من در این تیم بوده‌اند، بازیکنان خوبی را انتخاب کرده‌اند. این تیم با توجه به حریفانی که داشته، نتایج خوبی گرفته است.

 

 

این تیم فقط به گلزنی نیاز دارد

شاید چیزی که نفت مسجدسلیمان به آن نیاز داشت یک پیروزی بود که متأسفانه به آن نرسیدیم. خودمان می‌دانیم وقتی مقابل تیم‌های پرمهره‌ای مانند تراکتورسازی، فولاد خوزستان و پرسپولیس مساوی می‌کنید یعنی کیفیت فنی خوبی دارید. تنها چیزی که این تیم نیاز داشته به ثمر رساندن گل برتری بوده است. در آخر هم بیشترین زجری که می‌کشند، مربیان است!

 

شاید انتخاب‌هایم هوشمندانه نبوده است!/ مرزبان: هفته آینده دست بازیکنان پولی می‌شود

 

 

شاید من در انتخاب هایم باهوش نبوده ام!

مرزبان در واکنش به این موضوع که او قابلیت فنی بالایی دارد، اما شاید در انتخاب تیم‌های خود اشتباه کرده و همین موضوع باعث شده است تا رزومه کاری‌اش خدشه‌دار شود، گفت: من به شما حق می‌دهم. شاید من در انتخاب‌هایم باهوش نبوده‌ام، اما از وقتی که به ایران آمده‌ام با پرسپولیس قهرمان، با پدیده قهرمان (قهرمان لیگ دسته اول)، با استیل‌آذین چهارم و با سپاهان قهرمان ایران شده‌ام. بعد از آن هم در انتخاب سیاه‌جامگان هم باید بگویم این تیم را می‌توانستیم نجات دهیم، اما برای کسب پیروزی فقط سرمربی کافی نیست و نیاز به یک مجموعه خوب دارید تا پیروزی کسب کنید. شما دیدید خیلی زود هم من از این تیم جدا شدم و به شهرداری ماهشهری رفتم که هشت شکست پیاپی داشت.

 

 

من بختیاری هستم و امیدوارم موفق شوم

در شهرداری ماهشهر خیلی خوب توانستیم این تیم را جمع کنید و در تمام بازی‌های خانگی پیروز شدیم. بعد از آن هم با دو الی سه تیم مذاکره داشتم، اما طبیعتاً باشگاه‌ها هم مربیانی انتخاب می‌کنند که به شخصیت آنها بخورد. کسی که به عنوان سرمربی لب خط می‌ایستد سمبل آن باشگاه است، چون کسی که آنجا ایستاده، نه تنها نماینده باشگاه، بلکه نماینده همه مردم و طرفداران آن تیم است. این چیزی است که در انتخاب‌ها تأثیرگذار است. پس از آن هم مسئله مهم ارتباطات است و شما می‌دانید که من هیچ‌گاه از این ارتباطات نداشته‌ام. اگر کسی مرا می‌خواهد باید از نظر فنی مرا بخواهد. باید انتخاب الانم (نفت مسجد سلیمان) داغ باشد، اما من بختیاری هستم و امیدوارم در این تیم نتایج خوبی بگیرم.

 

 


اخبار مرتبط