آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار ورزشی
خبرگزاری خبرگزاری میزان
97/04/27 11:16
کد خبر 9722949162
پ پ پ پ

در هیچ باشگاهی مثل استقلال هرج و مرج مدیریتی وجود ندارد/ رونالدو هم بخواهد به تیم جدید برود قبل از قرارداد تست پزشکی می‌دهد/ اعلام نتیجه ۳ بر صفر به نفع پرسپولیس کاملا قانونی است


خبرگزاری میزان- مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: در فوتبال حرفه‌ای رونالدو هم تست پزشکی می‌دهد، اما در استقلال بعد از اینکه با بازیکن قرارداد می‌بندند متوجه می‌شوند که بازیکن مصدومیت کهنه داشته است.

در هیچ باشگاهی مثل <a class="tag-link" href="/tag/%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%82%d9%84%d8%a7%d9%84">استقلال</a> هرج و مرج مدیریتی وجود ندارد/ رونالدو هم بخواهد به تیم جدید برود  قبل از قرارداد تست <a class="tag-link" href="/tag/%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c">پزشکی</a> می‌دهد/ اعلام نتیجه ۳ بر صفر به نفع <a class="tag-link" href="/tag/%d9%be%d8%b1%d8%b3%d9%be%d9%88%d9%84%db%8c%d8%b3">پرسپولیس</a> کاملا قانونی است

امیر واعظ آشتیانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص لغو بازیسوپرجام و اعلام نتیجه به نفع پرسپولیس اظهار داشت: اگر بخواهیم طبق روال و عرف به تصمیم سازمان لیگ نگاه کنیم، اعلام نتیجه ۳ بر صفر به نفعپرسپولیس کاملا قانونی است، اما به نظرم تاریخ برگزاری این مسابقه مناسب نیست، چون در این زمان تیم‌ها تازه بازیکن گرفته‌اند و هنوز از نظر تاکتیکی و فیزیکی به آمادگی لازم نرسیده‌اند.
وی افزود: درست است که خواسته استقلال در جا به جایی تاریخ برگزاری غیر منطقی است، اما چون این بازی به نوعی تشریفاتی حساب می‌شود.، ای کاش سوپرجام امسال برگزار نمی‌شد یا حداقل در تاریخ دیگری برگزار می‌شد. سازمان لیگ با این تصمیمش به حاشیه‌هایی که در استقلال وجود دارد دامن می‌زند.
مدیرعامل اسبق استقلال در پاسخ به این سوال که دلیل مشکلات استقلال را چه می‌داند، تصریح کرد: در هیچ باشگاهی مثل استقلال هرج و مرج مدیریتی وجود ندارد، در پرسپولیس فقط سرپرست باشگاه مصاحبه می‌کند، اما در استقلال تمام اعضای هیئت مدیره علاقه زیادی به مصاحبه کردن دارند و این در حالی است که اعضای هیئت مدیره از نظر قانونی حق مصاحبه کردن ندارند.
آشتیانی در مورد مصدومیت خرید‌های جدید استقلال، گفت: در فوتبال حرفه‌ایرونالدو هم تست پزشکی می‌دهد، اما در استقلال بعد از اینکه با بازیکن قرارداد می‌بندند متوجه می‌شوند که بازیکن مصدومیت کهنه داشته است.
وی درباره عملکردکمیته فنی استقلال و میزان تاثیرگذاریشان در این تیم تصریح کرد: در سیستم باشگاهی موجود در ایران کمیته فنی هیچ معنایی ندارد و جایگاهی برای آن تعریف نشده. همین باعث می‌شود که نه باشگاه و نه اعضای کمیته فنی وظایفشان را به خوبی نشناسند.
مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا با برکناریتوفیقی مشکلات استقلال حل خواهد شد یا نه، اظهار داشت: ما همیشه در اولین حرکت آخرین راه حل را انتخاب می‌کنیم، زمانی کهمنصوریان سرمربی بود، یکی از اعضای باشگاه که خیلی به مصاحبه کردن علاقه داشت راه حل مشکلات استقلال را در برکناری منصوریان می‌دانست و حالا هم با ادبیاتی دیگر رفتن توفیقی را بهترین گزینه برای برطرف کردن مشکلات می‌داند.
آشتیانی در پایان خاطرنشان کرد:وزارت ورزش باید با دقت در انتخاب‌هایش جلوی ورود این افراد را به هیئت مدیره باشگاه‌ها بگیرد، چون آنها عاملی مخرب برای فوتبال هستند.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط