آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار ورزشی
خبرگزاری ورزش3
97/10/19 17:42
کد خبر 9724097021
پ پ پ پ

خبر بد برای اینتری ها/ ایکاردی یک قدم دیگر به رئال نزدیک تر شد


خبر بد برای اینتری ها/ ایکاردی یک قدم دیگر به رئال نزدیک تر شدمائورو ایکاردی قصد تمدید قراردادش را ندارد و به این ترتیب او یک قدم دیگر به رئال مادرید، جدی ترین خواهانش نزدیک تر خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، ایکاردی که کاپیتان اینتر هم هست، در حال حاضر قراردادی تا سال 2021 دارد که فسخ آن تنها برای مشتریان خارجی او و با غرامتی 110 میلیون پوندی ممکن است. این قرارداد همچنین تنها در یک بازه زمانی دو هفته‌ای در ابتدای ماه جولای هر سال قابلیت فسخ از سوی ایکاردی را دارد.

باشگاه در نظر دارد این بند را از قرارداد کاپیتان تیم حذف کند، اما تا الان مذاکراتش با او برای عقد قراردادی جدید به سرانجام نرسیده است.

 

 

خبر بد برای اینتری ها/ ایکاردی یک قدم دیگر به رئال نزدیک تر شد

 

 

ماه گذشته گاتزتا دلو اسپورت خبر از توافق دو طرف برای تمدید داد و اینکه اینتر قصد دارد به هوادارانش برای سال نو، هدیه ای چون تمدید قرارداد ایکاردی را بدهد اما این ادعا خیلی زود توسط واندا، همسر ایکاردی رد شد.

پیش از این گفته می شد که همسر ایکاردی که ایجنت اوست، از مسئولان اینتر خواسته است تا دستمزدی 9 میلیون یورویی( برابر با دستمزد دیبالا در یوونتوس) در قرارداد جدید در نظر بگیرند در غیر این صورت حاضر به تمدید نخواهد شد و امروز تیک اسپورتس آرژانتین ادعا کرد که واندا در نشست اخیرش با سران اینتر خبر داده است که قصد تمدید ندارند و مائورو فصل بعد اینتر را ترک خواهد کرد.

 

رئال مادرید و سپس چلسی، جدی ترین مشتریان ستاره آرژانتینی هستند.

 


اخبار مرتبط