آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار ورزشی
خبرگزاری برترین ها
97/05/25 01:01
کد خبر 9723163625
پ پ پ پ

جذب ایمن حسین با پول فروش گادوین منشا؟


هیچ بعید نیست که پرسپولیسی‌ها پول خرید ایمن حسین را از فروش مهاجم نیجریه‌ای جور کنند اما باید این را هم بدانند که تعویق دو ماهه‌ی حقوق منشا به او حق فسخ یکطرفه و شکایت را می‌دهد.

ایران ورزشی: درست است که باشگاه پرسپولیس جذب ایمن حسین را تایید نکرده‌ اما باید گوش به زنگ باشیم که این مهاجم عراقی کی برای امضای قرارداد به تهران می‌آید. با ایمن حسین، تعداد مهاجمان پرسپولیس بیشتر می‌شود و معنی‌اش می‌تواند این باشد که برانکو دیگر به گادوین منشا نیازی ندارد.

جذب ایمن حسین با پول فروش گادوین منشا؟

هیچ بعید نیست که پرسپولیسی‌ها پول خرید بازیکن جدیدشان را از فروش این مهاجم نیجریه‌ای جور کنند اما مهم‌تر از آن، تعویق دو ماهه‌ی حقوق منشا است که به او حق فسخ می‌دهد. البته قرارداد منشا آنقدر خوب هست که به فسخ یکطرفه فکر نکند اما درخواست او برای دریافت پاسپورتش از باشگاه به ویژه حالا که خانواده‌اش هم تهران را ترک کرده‌اند، می‌تواند خطرناک باشد چرا که گولچ هم با همین ترفند رفت و به فیفا شکایت کرد.

البته مدیر برنامه‌های منشا گفته که این بازیکن نیجریه‌ای برنامه‌ای برای ترک پرسپولیس ندارد اما همین که او جدی‌تر از قبل خواهان دریافت مطالبات و پاسپورتش از باشگاه شده، می‌تواند خطرناک باشد.


اخبار مرتبط