آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار ورزشی
خبرگزاری انتخاب
97/03/27 17:50
کد خبر 9544727239
پ پ پ پ

جام جهانی/ مادرید پایتخت جام جهانی


از تیم رئال مادرید و اتلتیکومادرید ۲۴ بازیکن در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور دارند. پانزده بازیکن متعلق به مادرید است و ۹ بازیکن در روخی بلانکو پا به توپ هستند. آن‌ها شروع فوق‌العاده‌ای در جام جهانی داشتند. تنها سه روز از جام جهانی گذشته است که توانستند ۹ گل این بازی‌ها را به ثمر برساندند ( در مجموع ۲۱ گل از خط دروازه‌ها عبور کرده است).
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir):جام جهانی/ مادرید پایتخت جام جهانی

 

بازیکنان تیم‌های رئال مادرید و اتلتیکو که در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور دارند، در سه روز نخست ۹ گل به ثمر رساندند.

به‌ گزارش‌ایسنا‌و‌به نقل از آس، از تیم رئال مادرید و اتلتیکومادرید ۲۴ بازیکن در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور دارند. پانزده بازیکن متعلق به مادرید است و ۹ بازیکن در روخی بلانکو پا به توپ هستند. آن‌ها شروع فوق‌العاده‌ای در جام جهانی داشتند. تنها سه روز از جام جهانی گذشته است که توانستند ۹ گل این بازی‌ها را به ثمر برساندند ( در مجموع ۲۱ گل از خط دروازه‌ها عبور کرده است).

۹ گل تیم‌های مادریدی را کریستیانو رونالدو (سه گل)، دیگو کاستا (دو گل)، ناچو، آنتوان گریزمان، لوکا مودریچ و خوسه خیمنس به ثمر رساندند. اگر مادرید پایتخت جهان فوتبال در فینال‌های لیگ قهرمانان ۲۰۱۴ و ۲۰۱۶ بود و در تالین دوباره دو تیم مادریدی سوپر جام اروپا را برگزار خواهند کرد، در جام جهانی نیز مادرید پایتخت است.

عملکرد درخشان رونالدو به عنوان بازیکن مادرید قابل توجه بود. او توانست در چهارمین جام جهانی خود گلزنی کند. این آمار فوق‌العاده‌ای است. هم‌چنین دیگو کاستا درخشید و بهترین بازی‌اش را برای تیم‌‌ملی اسپانیا انجام داد. در این جام جهانی بیش از دوره‌های گذشته سفیدپوشان حضور دارند. تونی کروس (آلمان)، کاسمیرو و مارسلو (برزیل)، کیلور ناواس (کاستاریکا)، مودریچ و متئو کواچیچ (کرواسی)، دنی کارواخال، ناچو، لوکاس واسکتس، سرخیو راموس، مارکو آسنسیو و ایسکو (اسپانیا)، رافائل واران (فرانسه)، اشرف حکیمی (مراکش) و رونالدو (پرتغال) بازیکنان مادرید هستند. در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل ۱۲ بازیکن سفیدپوش حضور داشتند و در ۹۸ فرانسه ۶ مادریدی بازی کردند.

از بازیکنان اتلتیکومادرید، کوکه، سائول نیگس و کاستا (‌اسپانیا) ، گریزمان و لوکاس هرناندس (فرانسه)، خیمنس و دیگو گودین (اروگوئه)، فیلیپه لوییس (برزیل) و ورسالیکو (کرواسی) در جام جهانی حضور دارند. خیمنس سه امتیاز به اروگوئه داد و گریزمان بهترین بازیکن دیدار فرانسه و استرالیا شد.


اخبار مرتبط