آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار ورزشی
خبرگزاری خبرگزاری میزان
97/08/18 15:56
کد خبر 9723608189
پ پ پ پ

تشویق رقیب ژاپنی پرسپولیس توسط هواداران تراکتورسازی!/ ورزشگاه یادگار تبریز پٌر شد


خبرگزاری میزان- هواداران تیم تراکتورسازی در اقدامی عجیب حریف ژاپنی پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا را تشویق کردند!

تشویق رقیب ژاپنی <a class="tag-link" href="/tag/%d9%be%d8%b1%d8%b3%d9%be%d9%88%d9%84%db%8c%d8%b3">پرسپولیس</a> توسط هواداران تراکتورسازی!/ <a class="tag-link" href="/tag/%d9%88%d8%b1%d8%b2%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%db%8c%d8%a7%d8%af%da%af%d8%a7%d8%b1">ورزشگاه یادگار</a> تبریز پٌر شد

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم‌های تراکتورسازی و ذوب‌آهن از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (جمعه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف یکدیگر رفته‌‎اند.
*تماشای این بازی رایگان است و هواداران توانسته‌اند بدون پرداخت وجه وارد ورزشگاه شوند. ورزشگاه یادگار امام تبریز در حال حاضر کاملاً پر شده، اما تماشاگران همچنان در حال آمدن به سمت ورزشگاه هستند.
*هادی محمدی، میلاد فخرالدینی و مسعود ابراهیم‌زاده از ذوب‌آهن پیش از آغاز بازی به سمت نیمکت تراکتورسازی آمدند و با اعضای این تیم دیدار کردند. همچنین دانیال اسماعیلی‌فر و احسان پهلوان هم که سال گذشته در تیم ذوب‌آهن توپ می‌زدند، به سمت نیمکت این تیم رفتند. نکته جالب توجه این بود که مهدی مهدی‌پور اعتنایی به نیمکت تیم سابق خود نکرد.
*جو جالبی در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز وجود دارد و تماشاگران حاضر از ابتدای بازی به صورت ایستاده تیم‌شان را تشویق می‎کنند.
*تعدادی از هواداران تیم تراکتورسازی در اقدامی عجیب اقدام به تشویق تیم کاشیمای ژاپن، حریف فردای تیم پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا کردند. آن‌ها همچنین علیه تیم پرسپولیس هم شعار دادند.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط