آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار ورزشی
خبرگزاری تابناک
96/07/30 22:46
کد خبر 9543868169
پ پ پ پ

تاتنهام،لیورپول را به کیسه گل تبدیل کرد


شاگردان پوچتینو با این بردخانگی 20 امتیازی شدند و تنها به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به منچستریونایتد در رده سوم جدول ایستاده‌اند. لیورپول هم که پیش از این یک شکست سنگین 5 بر صفر برابر منچسترسیتی را تجربه کرده بود، 13 امتیازی باقی ماند
شاگردان یورگن کلوپ شکست سنگین دیگری در رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر، این بار مقابل سفیدهای لندن تجربه کردند.
به گزارش تابناک ورزشی، در آخرین بازی از هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، عصر امروز(یکشنبه) تیم‌های تاتنهام و لیورپول در ورزشگاه ومبلی شهر لندن به مصاف هم رفتند که این بازی با شکست 4 بر یک سرخپوشان مرسی‌ساید به پایان رسید. در این بازی که دیه‌گو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین هم در ورزشگاه حضور داشت، هری کین (4 و 56)، هیونگ مین‌سون (12) و دله آلی (45) برای تاتنهام گلزنی کردند و تک‌گل شاگردان یورگن کلوپ را نیز محمد صلاح در دقیقه 24 به ثمر رساند.
شاگردان پوچتینو با این بردخانگی 20 امتیازی شدند و تنها به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به منچستریونایتد در رده سوم جدول ایستاده‌اند. لیورپول هم که پیش از این یک شکست سنگین 5 بر صفر برابر منچسترسیتی را تجربه کرده بود، 13 امتیازی باقی ماند و تغییری در جایگاه نهمی‌اش در جدول حاصل نشد.
با پایان هفته نهم لیگ برتر، در جدول رده‌بندی این رقابت‌ها، تیم‌های منچسترسیتی، منچستریونایتد و تاتنهام به ترتیب با 25 امتیاز، 20 امتیاز (تفاضل گل 18+) و 20 امتیاز (تفاضل گل 13+)  امتیاز در رده‌های اول تا سوم هستند.
شرح گل ها
تاتنهام 1-0 لیورپول| هری کین (4): پاس در عمق تریپیر، هری کین را در حالت تک به تک قرار می دهد و با خروج اشتباه مینیوله مهاجم انگلیسی دروازه خالی را به گل تبدیل می کند.
تاتنهام 2-0 لیورپول| سون (12): روی اشتباه لوورن از سمت راست هری کین فرار کرده و یک پاس عرضی به سون می دهد و وی تک ضرب گل دوم تیمش را به ثمر می رساند.
تاتنهام 2-1 لیورپول| صلاح (24): هری کین توپ را از دست می دهد و هندرسون در عمق برای صلاح سانتر می کند که ستاره مصری در شرایط تک به تک گل اول تیمش را به ثمر می رساند.
تاتنهام 3-1 لیورپول| آلی (45+3): ضربه ایستگاهی اریکسن ارسال می شود.  ماتیپ توپ را دفع می کند و همان توم را دله آلی به گل تبدیل می کند.
لیورپول 4-1 لیورپول + کین (56): سانتر تاتنهامی ها ارسال می شود. مینیوله توپ را ناقص دفع می کند و در شلوغی محوطه جریمه هری کین در دهانه دروازه گل چهارم تیمش را به ثمر می رساند.

اخبار مرتبط

محبوب ترین های اخبار ورزشی