آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار ورزشی
خبرگزاری خبرگزاری میزان
96/01/01 07:35
کد خبر 9541990361
پ پ پ پ

بعضی از بازیکنانی که حقشان بود در تیم ملی حضور ندارند/ نبود مربیان ایرانی مشکل‌ساز است


بعضی از بازیکنانی که حقشان بود در <a class="tag-link" href="/tag/%d8%aa%db%8c%d9%85-%d9%85%d9%84%db%8c">تیم ملی</a> حضور ندارند/ نبود مربیان ایرانی مشکل‌ساز است
محمود فکری در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص دیدار برگشت تیم ملی کشورمان مقابل قطر در بازی‌های مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه اظهار داشت: همه بازی‌‌های جام جهانی سخت است و با توجه به اینکه در بازی رفت پیروز شدیم، دیدار سختی در دور برگشت مقابل تیم ملی قطر داریم.

وی ادامه داد: بازیکنان باید با حوصله بازی کنند و برای 90 دقیقه برنامه داشته باشند تا با انگیزه بالا بتوانند 3 امتیاز این دیدار را از آن خود کنند.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در مورد بازیکنان دعوت شده به تیم ملی تأکید کرد: بعضی از بازیکنان که حقشان بود به تیم ملی دعوت شوند، در ترکیب تیم  حضور ندارند. هر دوره شاهد این اتفاق هستیم ولی نظر سرمربی تیم مهم است و باید به آن احترام گذاشت.

فکری در خصوص جدا شدن مربیان ایرانی از تیم ملی خاطرنشان کرد: این موضوع می‌تواند برای بازیکنان ایجاد مشکل کند. بازیکنان ایرانی خیلی بیشتر با مربیان ایرانی ارتباط برقرار می‌کنند و امیدوارم تیم ملی با این ترکیب و کادر فنی بتواند سربلند باشد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط