آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار ورزشی
خبرگزاری خبرگزاری میزان
96/05/22 14:25
کد خبر 9543255176
پ پ پ پ

برنامه آماده‌سازی و بازی‌های پرسپولیس پیش از بازی با الاهلی عربستان


خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پرسپولیس تا بازی رفت با الاهلی عربستان 7 جلسه تمرین و یک بازی در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر پیش رو دارد.

برنامه آماده‌سازی و بازی‌های <a class="tag-link" href="/tag/%d9%be%d8%b1%d8%b3%d9%be%d9%88%d9%84%db%8c%d8%b3">پرسپولیس</a> پیش از بازی با الاهلی عربستان

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تا بازی با سیاه جامگان سه جلسه تمرین خواهند داشت.

تمرین امروز یکشنبه قرار بود در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برگزار شود ولی با توجه به زمان اعلامی از سوی مسوولان زمین، برانکو ایوانکوویچ ترجیح داد تمرین را  ساعت از قبل اعلام شده در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کند.

بنابر اعلام محمود خوردبین؛ تیم فوتبال پرسپولیس فردا دوشنبه هم رأس ساعت 17:30 دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی تمرین خواهد کرد.

روز سه‌شنبه بازیکنان ابتدا در هتل المپیک حاضر خواهند شد و پس از ناهار و استراحت از ساعت 17:30 دقیقه در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی تمرین می‌کنند.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس همچنین اعلام کرد: سرمربی تیم برای پنجشنبه به بازیکنان استراحت خواهد داد.

تمرین روز جمعه در ساعت 17:30 دقیقه انجام می‌شود و آخرین تمرین در تهران برای بازی با الاهلی ساعت 10 صبح روز شنبه انجام می‌شود که به منزله شروع اردو خواهد بود و اعضای تیم پس از این تمرین و صرف ناهار و استراحتی که خواهند داشت برای پرواز به مسقط راهی فرودگاه خواهند شد.

تنها نماینده باقی مانده ایران در لیگ قهرمانان آسیا، طی روزهای یکشنبه و دوشنبه نیز در مسقط تمرین می‌کند. تمرین دوشنبه هم طبق ضوابط مسابقات، در ورزشگاه محل برگزاری مسابقه انجام می‌شود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبط