آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار ورزشی
خبرگزاری خبرگزاری میزان
97/07/07 13:06
کد خبر 9723343001
پ پ پ پ

برانکو هنوز جایگزین ماهینی را انتخاب نکرده است/ کاپیتان دوم پرسپولیس امروز دوباره آزمایش می‌دهد


خبرگزاری میزان- با اینکه تیم فوتبال پرسپولیس این روز‌ها خود را برای بازی با السد آماده می‌کند، اما سرمربی این تیم هنوز جایگزین مدافع مصدوم خود را پیدا نکرده است.

برانکو هنوز جایگزین ماهینی را انتخاب نکرده است/ کاپیتان دوم <a class="tag-link" href="/tag/%d9%be%d8%b1%d8%b3%d9%be%d9%88%d9%84%db%8c%d8%b3">پرسپولیس</a> امروز دوباره آزمایش می‌دهدبه گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان،حسین ماهینی که در دربی ۸۸ تهران از ناحیه رباط صلیبی پا دچار مصدومیت شد قرار است امروز دوباره برای معاینه پیش پزشک برود.

هرچند که ماهینی خودش می‌داند رباط صلیبی‌اش پاره شده، اما با این حال قرار است امروز (شنبه) پیش پزشک برود تا نظر نهایی را در مورد میزان مصدومیت مدافع پرسپولیس بدهد.

*خبر دیگر از پرسپولیس اینکه، با توجه به اینکه ماهینی چند ماهی از ترکیب پرسپولیس دور بوده، اما هنوزبرانکو تصمیم خود را برای جایگزین او نگرفته و باید دید در نهایت کدام بازیکن می‌تواند جای او را پُر کند.

*همچنین محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات قرار است در ماه آذر به پایان برسد، ولی با این حال پرسپولیس همچنان نمی‌تواند از بازیکنان جدید خود استفاده کند. طبق قانون سرخپوشان باید تا پایان نیم فصل اول لیگ برتر صبر کنند و پس از آن بازیکنان جدید می‌توانند به ترکیب تیم اضافه شوند.

*محسن ربیع‌خواه که ماه‌ها است به دلیل مصدومیت از ترکیب پرسپولیس دور بوده با توجه به اینکه نامش از فهرست تیم خارج نشده به هیچ عنوان مشکلی برای همراهی تیمش نخواهد داشت و به محض برطرف شدن مصدومیت می‌تواند برای پرسپولیس به میدان برود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبط