آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار ورزشی
خبرگزاری تابناک
96/05/31 13:00
کد خبر 9543343039
پ پ پ پ

بارسلونا خرید نکند، مسی می رود؟


او از این که کاتالان ها هنوز نتوانسته اند جانشینی برای نیمار پیدا کنند، راضی نیست.برای بازیکن آرژانتینی پروژه ورزشی مهمتر از پول است. او منتظر است تا جانشین های نیمار مشخص شوند
رابرت فرناندز، مدیر فنی بارسلونا پس از بازی این تیم و بتیس گفت که با مسی برای تمدید قرارداد به توافق رسیده اند اما در روزهای اخیر اخباری مطرح شده که این بازیکن عجله ای برای تمدید ندارد.
به گزارش تابناک ورزشی، قرارداد مسی با بارسلونا تا سال ۲۰۱۸ اعتبار دارد اما در حال حاضر لئو هیچ عجله ای برای تمدید ندارد و بعید به نظر می رسد که در روزهای آتی این اتفاق محقق شود. مسی منتظر است تا تکلیف خریدهای بارسلونا مشخص شود. او از این که کاتالان ها هنوز نتوانسته اند جانشینی برای نیمار پیدا کنند، راضی نیست.برای بازیکن آرژانتینی پروژه ورزشی مهمتر از پول است. او منتظر است تا جانشین های نیمار مشخص شوند و در صورتی که از شرایط تیم راضی باشد قراردادش را تمدید خواهد کرد.
در روزهای اخیر شایعاتی که در مورد انتقال مسی به سیتی منتشر شده مدیران بارسا را به شدت نگران کرده است. بارتومئو می داند که باید ظرف ده روز آینده خرید حداقل دو ستاره را نهایی کند تا بتواند از لئو دلجویی کند. بارسا می داند که اینیستا هم در تابستان آینده جدا خواهد شد و بازسازی ترکیب از هر چیزی مهمتر است.