آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار ورزشی
خبرگزاری خبرگزاری فارس
97/03/22 18:19
کد خبر 9544694854
پ پ پ پ

ادامه سریال اشتباهات در آکادمی با لاپوشانی مدیرعامل/افتخاری مصوبه خودش را هم نقض کرد+عکس


مدیرعامل باشگاه استقلال باز هم ادعای عجیبی را در مورد مدیریت آکادمی این باشگاه مطرح کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، سایت باشگاه استقلال نوشت: سید رضا افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال در خصوص مصاحبه امروز گودرز حبیبی با رسانه ها، گفت: آقای گودرز حبیبی هیچ حکمی از مدیرعامل باشگاه مبنی بر مدیریت آکادمی دریافت نکرده و آقای صادق ورمرزیار همچنان سرپرستی آکادمی را بر عهده دارد.

این اظهار نظر در حالی از سوی مدیرعامل باشگاه استقلال انجام شده که سایت باشگاه استقلال روز اول خرداد ماه سال جاری مصوبه هیات امنا را روی خروجی قرار داد.

در این مصوبه که عکس آن هم موجود است نوشته شده بود:مصوبات این جلسه برای یک سال پیش روی به شرح زیر است:

- گودرز حبیبی پیشکسوت قدیمی استقلال به عنوان مدیر آکادمی و مدارس فوتبال استقلال منصوب شد. 

- صادق ورمزیار سرپرست تیم های پایه باشگاه استقلال شد. 

- ظرف یک هفته آینده سرپرست مدارس فوتبال به هیات امنا معرفی می‌شود تا هرچه سریعتر در این رابطه تصمیم گیری شود. 

- سرپرست تیم های پایه وظفیه هماهنگی و امور اجرایی برای چهار رده تیم‌های پایه را دارد.  - سرپرست مدارس فوتبال نیز به امور مدارس فوتبال در سراسر ایران نظارت دارد. 

- آیین نامه مدارس و آکادمی در هیات امنا مصوب شد.

ادامه سریال اشتباهات در آکادمی با لاپوشانی مدیرعامل/افتخاری مصوبه خودش را هم نقض کرد+عکس

حالا با اظهار نظر امروز افتخاری این سوال به وجود می‌آید که چگونه مصوبات یک سال هیات امنای آکادمی روی خروجی سایت قرار می‌گیرد ولی حکمی به افراد داده نمی‌شود؟ از کجا مشخص است رضا عنایتی و برهانی و دیگر مربیان مثل گودرز حبیبی و مصوبه قبلی در ادامه راه از کار برکنار نشوند؟

به نظر می‌رسد سر و صداهای چند روز اخیر آکادمی باشگاه استقلال و مصاحبه تند نوازی و حبیبی پیرامون صادق ورمزیار و پندار توفیقی و نقش پررنگ آنها در اتفاقات آکادمی باعث شده تا مدیرعامل باشگاه استقلال سعی در لاپوشانی قضایای آکادمی کند غافل از اینکه همین تصمیمات عجولانه در پرونده مدیریتی استقلال ثبت شده و در آرشیو رسانه‌ها باقی می‌ماند.

باید دید آیا وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولی اصلی ورزش کشور روی آکادمی باشگاه استقلال که خود مدیران استقلال را دچار سردرگمی کرده نظارت و یا رود می‌کند یا باز هم شاهد ایجاد حواشی جدید خواهیم بود؟

انتهای پیام/


اخبار مرتبط