آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار ورزشی
خبرگزاری ایسنا
96/05/31 14:52
کد خبر 9543344588
پ پ پ پ

ابراهیمی: جابر تلاشش را کرد اما سهمش مقام چهارمی بود


ابراهیمی: جابر تلاشش را کرد اما سهمش مقام چهارمی بودمربی تیم ملی وزنه‌برداری گفت:‌ در نظر داشتیم در حرکت دوم دو ضرب بهروزی مدال او را قطعی کنیم اما متاسفانه وزنه از دستش افتاد و امروز سهمش مقام چهارم بازی‌های یونیورسیاد بود.

به گزارش ایسنا، اصغر ابراهیمی پس از کسب مقام چهارمی جابر بهروزی در رقابت‌های دسته ۷۷ کیلوگرم وزنه‌برداری بازی‌های یونیورسیاد، گفت: ما برای حرکت دوم دو ضرب جابر بهروزی تلاش کردیم که مدالش را قطعی کنیم و خواستیم وزنه‌ای بزند که ارزش مدال داشته باشد اما متاسفانه وزنه از دستش افتاد و چهارم شد.

او ادامه داد: ما در دو ضرب به گونه‌ای برنامه‌ریزی کردیم که با حرکت دوم مدالش قطعی شود و در حرکت سوم برای رقابت با وزنه‌برداران بالاتر از خود برود اما وزنه برداری همین است و در یک لحظه ممکن است همه چیز عوض شود. جابر هم خیلی تلاش کرد اما وزنه از دستش رها شد.

ابراهیمی درباره انتظاری که از بهروزی برای کسب مدال وجود داشت، بیان کرد: با توجه به تجربه‌ای که جابر بهروزی دارد و حتی در سال ۲۰۱۳ هم مدال طلای بازی‌ها را به دست آورد انتظار از او وجود داشت که دوباره صاحب مدال شود اما امروز سهمش مقام چهارمی بود.

مربی تیم ملی وزنه‌برداری در پاسخ به این پرسش که ایران شانس کسب مدال طلا در وزنه‌برداری را دارد یا خیر؟ تصریح کرد: تمام وزنه‌برداران به امید کسب مدال به این رقابت‌ها آمده‌اند حتی در برخی اوزان مدال‌آوران المپیک و جهان هم حضور دارند و سطح رقابت‌ها بالا است. از این رو نباید هیچ حریفی را دست کم گرفت. تمام کشورها آماده قدم به این رقابت‌ها گذاشتند و امیدوارم که ملی‌پوشان نتایج بهتری بگیرند.

انتهای پیام


اخبار مرتبط