آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار فرهنگی
خبرگزاری ایسنا
96/09/17 04:46
کد خبر 9544252383
پ پ پ پ

گلخندان: حریفان سختی در قهرمانی آسیا داریم/ دادگر به قول‌هایش جامعه عمل پوشاند


گلخندان: حریفان سختی در قهرمانی آسیا داریم/ دادگر به قول‌هایش جامعه عمل پوشاندعضو تیم‌ ‌ملی تپانچه گفت: حریفان آسیایی قدر هستند و کار راحتی در این مسابقات نخواهیم داشت اما همه سعی خود را می‌کنیم تا بهترین نتیجه حاصل شود.

وحید گلخندان در گفت‌وگو با ایسنا، قبل از اعزام به مسابقات سلاح‌های بادی قهرمانی آسیا در مورد شرایط اردوها، اظهار کرد: بعد از رقابت‌های فینال فینالیست‌ها بلافاصله وارد اردو شدیم و یک ماه و نیم است که در اردوهای تیم ملی به سر می‌بریم. در این مدت برای مسابقات قهرمانی آسیا تمرین کردیم و پنج‌شنبه عازم ژاپن خواهیم بود.

عضو تیم ملی تپانچه ایران، خاطر نشان کرد: در اردوهای تیم ملی دیگر مشکل ساچمه نداشتیم و خدا را شکر همه چیز خوب بود. امیدوارم که با تلاش‌های زیادی که در اردوهای تیم ملی انجام شد نتیجه‌ خوبی نیز حاصل شود.

او در ادامه‌ در مورد حریفان آسیایی نیز، خاطر نشان کرد: حریفان آسیایی قدر هستند. هند، چین، کره و ژاپن واقعا حریفان سر سختی هستند و کار راحتی در این مسابقات نخواهیم داشت. ما همه سعی خود را می‌کنیم. کادر فنی هم همه تلاش خود را انجام داده است تا بهترین نتیجه‌ حاصل شود.

گلخندان که در رقابت‌های فینال فینالیست‌های هند در بخش تیمی ششم و در پنجاه متر نیز ششم شده بود در مورد ارتقای جایگاه و کسب مدال در رقابت‌های قهرمانی آسیا، گفت‌: نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد ولی ما تمام سعی خود را می‌کنیم و با توکل به خدا امیدواریم که خوش‌رنگ‌ترین مدال‌ها سهم ایران باشد.

او در پایان، گفت‌: دادگر در مراسم تودیع و معارفه خود چند قول داده بود که در حال‌ حاضر یکی، یکی به آنها جامع عمل می‌پوشاند و از این بابت باید از او تشکر کرد. همچنین مربیان تیم تپانچه صولت و خدابنده‌لو نیز همه سعی خودشان را برای موفقیت‌های ما به کار بسته‌اند و باید از آن‌ها تشکر کرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، رقابت‌های سلاح‌های بادی قهرمانی آسیا از ۱۷ تا ۲۱ آذرماه به میزبانی ژاپن برگزار می‌شود که تیم‌ ‌ملی تیراندازی ایران با ۲۴ ملی پوش عازم این رقابت‌ها شده است. این مسابقات حکم کسب سهمیه المپیک نوجوانان آرژانتین را هم خواهد داشت.

انتهای پیام


اخبار مرتبط