آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار فرهنگی
خبرگزاری خبرگزاری میزان
97/03/23 16:02
کد خبر 9544702036
پ پ پ پ

گروه سون روی صحنه می‌رود/ طنین قطعه با تو می مونم در سالن میلاد نمایشگاه


خبرگزاری میزان- کنسرت گروه موسیقی "هفت" روز جمعه 8 تیرماه در دو نوبت 19:30 و 22:15 در سالن میلاد نمایشگاه برگزار می‌شود. 

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان،گروه موسیقی "هفت" در جدیدترین کنسرت خود پس از ماه مبارک رمضان درسالن میلاد نمایشگاه تهرانبا مخاطبانش دیدار می‌کند.اعضای این گروه را آرش قنادی، کیارش پوزشی و امیر قنادی تشکیل می‌دهند. این گروه در کنسرت پیش روی خود، مجموعه‌ای از قطعه های پرطرفدارش را روی صحنه می‌برد.گروه سون روی صحنه می‌رود/ طنین قطعه با تو می مونم در سالن میلاد نمایشگاهقطعه "دوستت دارم" معروف‌ترین قطعه‌ای است که تاکنون از سوی "گروه هفت" منتشر شده است و اجرای این اثر در هر یک از اجراهای این گروه موسیقی با استقبال بسیار ویژه‌ای از سوی مخاطبان رو به رو می‌شود."دیره"، "ستاره"، "با تو می مونم"، "اعتراف"،‌ "باور"،‌ "بوی عید"،‌ "نفس"، "هر چی می گم" و "اولین عشق"از دیگر آثار پرطرفداری است که تاکنون از سوی گروه "هفت" منتشر شده است.ترانه تیتراژ سریال "زمانه" را زنده یاد افشین یدالهی سروده و آهنگسازی آن را امیر قنادی انجام داده بود. همچنینتنظیم این قطعه را نیز آرش قنادی و کیارش پوزشی بر عهده داشته‌اند.

اعضای این گروه موسیقی پاپ علاوه بر تولید تیتراژ سریال "زمانه"،‌ در بخش هایی از این اثر حضور پیدا کردند که با فراهم شدن چنین فضایی از سوی حسن فتحی برای این هنرمندان،‌ مخاطبان موسیقی پاپ پیش از پیش با روند فعالیت‌های این گروه آشنا شدند به گونه‌ای که تعداد زیادی از افراد علاقمند پیگیری آثار این هنرمندان شدند.گروه سون روی صحنه می‌رود/ طنین قطعه با تو می مونم در سالن میلاد نمایشگاهکنسرت گروه موسیقی "هفت" روز جمعه 8 تیرماه در دو نوبت 19:30 و 22:15 در سالن میلاد نمایشگاه تهرانبرگزار می‌شود. انتهای پیام/


اخبار مرتبط