آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار فرهنگی
خبرگزاری ایسنا
97/07/20 10:51
کد خبر 9723441891
پ پ پ پ

کریمی: نمی دانم بگویم خوشبختانه یا متاسفانه با بولیوی بازی داریم


کریمی: نمی دانم بگویم خوشبختانه یا متاسفانه با بولیوی بازی داریمهافبک تیم ملی فوتبال ایران می گوید بازی با بولیوی می تواند دیدار خوبی برای تیم ملی باشد.

به گزارش ایسنا، علی کریمی، هافبک تیم ملی فوتبال ایران در حاشیه تمرین امروز(جمعه) این تیم اظهار کرد: بعد از چند هفته ای که در لیگ بازی کردیم این دومین اردویی است که بعد از جام جهانی تشکیل شده است. فیفا دی اول را از دست داده ایم ولی ۲۴ مهر یک بازی با بولیوی داریم. تیم های اروپایی در دسترس نیستند ولی تیم های آمریکای جنوبی و آفریقایی هستند. نمی دانم بگویم خوشبختانه یا متاسفانه که بازی با بولیوی قطعی شد. امیدوارم بازی خوبی باشد چون آنها از آمریکای جنوبی هستند و فوتبال آنجا همیشه خوب و قوی بوده است.

او ادامه داد: مصدومیتم رفع شده است. تلاش می کنم که دیگر مشکلی پیش نیاید. همه تلاشم را می کنم که خوب کار کنم. در تیم ملی که کیروش ساخته است اصلا مهم نیست که چه کسی بازی کند. مهم همدلی تیم است. در تیم ملی همه باید همیشه آماده باشند. چه یک دقیقه چه ۹۰ دقیقه. دوست دارم با تیم ملی در جام ملت ها باشم و بازی کنم و همه تلاشم را هم می کنم. امیدوارم که هم در اردوها خوب کار کنم و هم برای باشگاهم مثمر ثمر باشم.

انتهای پیام


اخبار مرتبط