آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار فرهنگی
خبرگزاری خبرگزاری میزان
97/04/20 17:06
کد خبر 9544912311
پ پ پ پ

کاهش میزان جوایز بیستمین جشن خانه سینما/احتمال ترخیص جمشید مشایخی تا جمعه شب


خبرگزاری میزان- بیستمین روز از تیر ماه ۱۳۹۷ با اخبار و حاشیه‌های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهمترین آن‌ها می‌توان به کاهش میزان جوایز بیستمین جشن خانه سینما اشاره کرد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، بیستمین روز از تیر ماه ۱۳۹۷ با اخبار و حاشیه‌های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهمترین آن‌ها می‌توان به"کاهش میزان جوایز بیستمین جشن خانه سینما" اشاره کرد.

کاهش میزان جوایز بیستمین جشن خانه سینما/احتمال ترخیص جمشید مشایخی تا جمعه شبساخت هیس پسرها گریه نمی‌کنند همچنان در بلاتکلیفی/مجوز ساخت هنوز به دست من نرسیده استکارگردان "زیر سقف دودی" گفت: اگر پروانه ساخت فیلمی صادر هم شود تا وقتی که به دست گروه تولید و یا کارگردان اثر نرسیده باشد نمی توان با قطعیت در مورد ساخت آن پروژه یا دریافت پروانه نظری قطعی داد.پوران درخشنده نویسنده و کارگردان سینما در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص آخرین مراحل ساخت فیلم جدید خود گفت: واقعیت امر خودم هم نمی‌توانم در حال حاضر صحبتی قطعی در مورد ساخت این فیلم ارائه دهم زیرا همچنان منتظر دریافت پروانه ساخت هستم.

برای مشاهده ادامه این گفت و گواینجا کلیک کنید.

کاهش میزان جوایز بیستمین جشن خانه سینما/احتمال ترخیص جمشید مشایخی تا جمعه شبآنتونیو باندراس به مردان ایکس پیوست/بازیگر زورو جهش یافته جدید هالیوود"آنتونیو باندراس" بازیگر مطرح سینمای هالیوود به پروژه جدید فیلم "مردان ایکس" با نام "جهش یافته تازه" پیوست.به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، "آنتونیو باندراس" بازیگر مطرح سینمای هالیوود که بیشتر برای بازی در فیلم "دسپرادو" شناخته می شود به پروژه جدید فیلم "مردان ایکس" با نام "جهش یافته تازه" پیوست.

برای مشاهده ادامه این گزارش اینجا کلیک کنید. 

کاهش میزان جوایز بیستمین جشن خانه سینما/احتمال ترخیص جمشید مشایخی تا جمعه شبجنجالی‌ترین فیلم سال ۹۷ در آستانه اکران/دو طبقه روی پیلوت بدون الناز شاکردوست روی پرده می‌رودفیلم سینمایی "دو طبقه روی پیلوت" به کارگردانی "ابراهیم ابراهیمیان" برای اکران در تابستان سال 97 اعلام آمادگی کرد.به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی "دو طبقه روی پیلوت" به کارگردانی "ابراهیم ابراهیمیان" برای اکران در تابستان سال 97 اعلام آمادگی کرد.

برای مشاهده ادامه این گزارش اینجاکلیک کنید.

کاهش میزان جوایز بیستمین جشن خانه سینما/احتمال ترخیص جمشید مشایخی تا جمعه شبکاهش میزان جوایز بیستمین جشن خانه سینما/مراسم جشن خانه سینما به طور خلاصه برگزار می‌شودمدیر اجرایی بیستمین جشن خانه سینما گفت: ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا به سهم خودمان در پایین بردن هزینه های برگزاری جشن خانه سینما کمک کنیم. امسال در بخش جوایز نیز از کاهش هزینه ها را اعمال خواهیم کرد.مازیار میری مدیر اجرایی بیستمین جشن خانه سینما در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص برگزاری بیستمین جشن بزرگ خانه سینما گفت: تمام سعی ما بر این است تا جشن بیستم خانه سینما با سطح کیفی بسیار بالایی برگزار شود. این جشن به خوبی برگزار می شود اما ما در این دوره همه چیز را کوچک خواهیم کرد.

برای مشاهده ادامه این گفت و گو اینجاکلیک کنید. 

کاهش میزان جوایز بیستمین جشن خانه سینما/احتمال ترخیص جمشید مشایخی تا جمعه شببرگزاری کنسرت استانی رضا صادقی/طنین صدای خواننده سفید پوش در صومعه سراکنسرت رضا صادقی روز سه‌شنبه ۲ مردادماه در دو نوبت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در تالار فارابی صومعه سرا برگزار می‌شود.به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ در جدیدترین کنسرت استانی خود با مخاطبانش در صومعه سرا دیدار می‌کند و مجموعه‌ای از عاشقانه‌هایش را برای آنها می‌خواند.

برای مشاهده ادامه این گزارشاینجاکلیک کنید. 

کاهش میزان جوایز بیستمین جشن خانه سینما/احتمال ترخیص جمشید مشایخی تا جمعه شبرشد و تعالی ادبیات در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران/نقش بی‌بدیل زنان در ادبیات دفاع مقدس ادبیات انقلاب اسلامی ایران پیش از انقلاب سال ۱۳۵۷ آغاز به کار کرد و بسیاری از کتب انقلابی در همان سال‌های خفقان رژیم ستمشاهی به نگارش در آورده شد، اما تا پس از انقلاب امکانی برای چاپ معرفی پیدا نکرد.به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، ادبیات انقلاب اسلامی ایران پیش از انقلاب سال 1357 آغاز به کار کرد و بسیاری از کتب انقلابی در همان سالهای خفقان رژیم ستمشاهی به نگارش در آورده شد اما تا پس از انقلاب امکانی برای چاپ معرفی پیدا نکرد.

برای مشاهده ادامه این گزارش اینجاکلیک کنید. 

کاهش میزان جوایز بیستمین جشن خانه سینما/احتمال ترخیص جمشید مشایخی تا جمعه شبجمشید مشایخی جمعه شب مرخص می‌شود/آقای بازیگر همچنان درگیر مشکلات گوارشیفرزند "جمشید مشایخی" گفت: مشکل اصلی و دلیل بستری شدن پدر مشکلات گوارشی بود اما خوشبختانه مشکل افزایش کراتین خون وجود نداشت. وی چند وقتی دچار ضعف شدید جسمانی شده بود و به همین خاطر ما ترجیح دادیم وی در بیمارستان بستری شود.سام مشایخی فرزند "جمشید مشایخی" بازیگر پیشکسوت سینمای ایران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص آخرین وضعیت جسمانی پدرش گفت: پدر در حال حاضر مراحل درمان را پشت سر می گذارد و بنا به صلاحدید پزشکان و برای احتیاط همچنان در بیمارستان بستری است.

برای مشاهده ادامه این گفت و گو اینجا کلیک کنید. 

کاهش میزان جوایز بیستمین جشن خانه سینما/احتمال ترخیص جمشید مشایخی تا جمعه شبحضور بازیگر سریال مستر روبات در نسخه جدید پاپیون/بازسازی فیلمی با طعم خاطرهجدیدترین تصاویر از نسخه بازسازی شده فیلم سینمایی "پاپیون" توسط کمپانی تولید کننده این اثر منتشر شد.پایپون فیلمی قدیمی و مشهور با بازی "داستین هافمن" و "استیو مک کوئین" بود که حالا بار دیگر ساخته می شود.به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، جدیدترین تصاویر از نسخه بازسازی شده فیلم سینمایی "پاپیون" توسط کمپانی تولید کننده این اثر منتشر شد. پایپون فیلمی قدیمی و مشهور با بازی "داستین هافمن" و "استیو مک کوئین" بود که حالا بار دیگر ساخته می شود.

برای مشاهده ادامه این گزارش اینجا کلیک کنید.

کاهش میزان جوایز بیستمین جشن خانه سینما/احتمال ترخیص جمشید مشایخی تا جمعه شب

حضورم در سریال بچه مهندس یک ریسک است/ شخصیت جواد در فصل دوم جسورتر می‌شودنویسنده سریال "بچه مهندس" گفت: ملحق شدن من به گروه تولید سریال بچه مهندس برای من خطرناک است چون اگر فصل دوم مجموعه بچه مهندس خوب شود به پای خوب بودن و استقبال فاز یک گذاشته می شود و اگر بد باشد به پای بازنویسی کار و پیوستن من به عوامل تولید سریال گذاشته می‌شود.حسن وارسته فیلمنامه‌نویس سینما و تلویزیون در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درباره سریال "بچه مهندس" گفت: بنده به تازگی به عوامل فاز دوم سریال بچه مهندس ملحق شدم تا گروه نویسنده را در نگارش همراهی کنم. متن فاز دوم سریال نوشته شده و مربوط به دوران نوجوانی شخصیت‌های اصلی سریال است.

برای مشاهده ادامه این گفت و گو اینجا کلیک کنید. 

کاهش میزان جوایز بیستمین جشن خانه سینما/احتمال ترخیص جمشید مشایخی تا جمعه شبدیدار خواننده سریال دردسر‌های عظیم با مخاطبان/میثم ابراهیمی در سالن میلاد روی صحنه می‌رودکنسرت میثم ابراهیمی روز دوشنبه ۱ مردادماه ساعت ۱۹:۳۰ و ۲۲:۱۵ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار می‌شود. به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، میثم ابراهیمی خواننده موسیقی پاپ در جدیدترین کنسرت خود درسالن میلاد نمایشگاه بین المللی به روی صحنه رفته و برای مخاطبان اجرا می‌کند.

برای مشاهده ادامه این گزارشاینجاکلیک کنید. 

انتهای پیام/ 

 


اخبار مرتبط