آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار فرهنگی
خبرگزاری ایسنا
97/07/05 12:38
کد خبر 9723329878
پ پ پ پ

پیشکسوتان جنگ تحمیلی گنجینه ناتمام مقاومت هستند


پیشکسوتان جنگ تحمیلی گنجینه ناتمام مقاومت هستندفرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: پیشکسوتان دوران دفاع‌مقدس گنجینه مهم آن دوران به‌شمار می‌آیند که ناتمام هستند و باید از وجودشان بهره برد.

به گزارش ایسنا، سردار جهانبخش کرمی در همایش طلایه‌داران و پیشکسوتان دفاع‌مقدس که به میزبانی حسینیه عاشقان ثارالله زنجان برگزار شد بیان کرد: جامعه امروز مدیون رشادت‌های رزمندگان هشت سال دفاع‌مقدس است که باید در راستای شناسدن  فرهنگ ایثارگری تلاش کنیم. امنیت امروز کشور مدیون و مرهون رشادت‌های رزمندگان هشت سال دفاع‌مقدس است، هشت سال جنگ تحمیلی با همه تلخی‌هایی که داشت، یک برهه درخشان در تاریخ نظام اسلامی به‌شمار می‌آید.

وی یادآور شد: برگزاری همایش پیشکسوتان یکی از بهترین فرصت‌ها جهت تبیین دستاوردهای دوران دفاع‌مقدس به‌شمار می‌رود و جزو گنجینه‌های آن دوران هستند که باید از این فرصت جهت نشر گنجینه‌های دفاع‌مقدس بهره ببریم. پیشکسوتان گنجینه‌های باارزش هشت سال دفاع‌مقدس هستند که باید آن‌ها را پاس داشت؛ اگر امروز کشور دارای استقلال و قدرت در عرصه سیاسی و نظامی است، مدیون رزمندگان و پیشکسوتان دوران دفاع‌مقدس هستیم.

کرمی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر با صلابت و استوار در منطقه می‌درخشد و الگویی برای سایر ملل مسلمان شده است. انتهای پیام


اخبار مرتبط