آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار فرهنگی
خبرگزاری ایسنا
97/10/19 17:01
کد خبر 9724096631
پ پ پ پ

پایان عملیات عمرانی نخستین بوستان اسکان مسافران نوروزی شمال شرق تهران


شهردار منطقه ۴ تهران از پایان عملیات عمرانی بوستان مسافر خبر داد و گفت: بوستان مسافر با بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی تاپایان سال آماده اسکان مسافران نوروزی است.

به گزارش ایسنا،  سیدعلیرضا حسینی با اعلام این خبر گفت: به منظور ارایه خدمات فرهنگی اجتماعی و رفاهی و ایجاد بستری امن به مسافرانی که از شمال شرق از طریق بزرگراه شهید بابائی وارد تهران می شوند، احداث بوستان مسافر با مساحتی بالغ بر ۹۰۰۰ متر مربع در انتهای بزرگراه شهید بابایی در دستور کار قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: با توجه به توقف مسافران نوروزی در حاشیه اراضی جنگل کاری غزال و در کنار حاشیه بزرگراه ها وجلوگیری از ایجاد حوادث احتمالی و ارتقاء کیفیت خدمات رسانی به مسافران شهر تهران با ایجاد معابر مناسب، کلنگ احداث بوستان مسافر از مهر ماه سالجاری به زمین خورد.

شهردار منطقه چهار با بیان اینکه عملیات در این بوستان به پایان رسیده افزود: در حال حاضر با پخش روکش آسفالت به تناژ ۸۰ تن ، آخرین عملیات عمرانی محدوده بوستان ، توسعه فضاهای نشیمن، نیمکت و آلاچیق این پروژه به پایان رسیده  و احداث زمین بازی کودکان نیز در دست اجرا می باشد.

حسینی با اشاره به امکانات مورد نیاز مسافران در این بوستان گفت: بوستان مسافر با امکاناتی نظیر شبکه روشنایی مناسب، سرویس‌های بهداشتی، آلاچیق و سکوهای پرتعداد برای گستراندن چادرهای مسافرتی،  مکان هایی مخصوص برای شستشوی ظروف، نصب وسایل بازی کودکان، نصب وسایل بدنسازی و.. میزبان شهروندان و مسافران نوروزی ۱۳۹۸خواهد بود.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران، حسینی تاکید کرد: هم اکنون عملیات عمرانی این بوستان در حوزه فنی و عمرانی به پایان رسیده است و مناسب سازی و ایجاد سایر امکانات رفاهی نیز تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام


اخبار مرتبط