آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار فرهنگی
خبرگزاری ایسنا
96/09/01 11:51
کد خبر 9544126188
پ پ پ پ

صوفی زاده: فدراسیون در تلاش برای حضور تماشاگران و خبرنگاران در دیدار ایران - ایتالیا است


صوفی زاده: فدراسیون در تلاش برای حضور تماشاگران و خبرنگاران در دیدار ایران - ایتالیا استنایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال درباره حضور خبرنگاران و عکاسان ورزشی در دیدار دو تیم فوتسال ایران و ایتالیا، بیان کرد: فدراسیون در تلاش است تا خبرنویسان ورزشی در سالن حضور داشته باشند.

لیلا صوفی زاده در گفت‌وگو با ایسنا، درباره حضور تماشاگران، خبرنگاران و عکاسان ورزشی در دیدار دو تیم فوتسال بانوان ایران و ایتالیا، اظهار کرد: فدراسیون در تلاش است تا خبرنگاران ورزشی و تماشاگران در سالن حضور داشته باشند و همچنین پخش رادیویی نیز داشته باشیم. فعلا این موضوع مشخص نیست و تا پایان وقت اداری امروز (چهارشنبه) باید منتظر جواب بمانیم.

او در ادامه‌ افزود: با توجه به این که فرصتی برای حضور دختران جوان در یک محیط سالم و پر هیجان ورزشی است تا مسابقه تیم‌ ‌ملی را از نزدیک تماشا کنند تمام تلاش خود را برای حضور تماشاگران و خبرنویسان در سالن خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، تیم های ملی فوتسال بانوان ایران و ایتالیا پنج شنبه و جمعه دو دیدار دوستانه را در سالن پیامبر اعظم دانشگاه تهران برگزار خواهند کرد و این در حالی است که حضور خبرنگاران، عکاسان و تماشاگران برای تماشای دیدار تیم ملی مشخص نیست.

انتهای پیام


اخبار مرتبط