آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار فرهنگی
خبرگزاری خبرگزاری میزان
97/03/24 09:20
کد خبر 9544705291
پ پ پ پ

در آخرین برنامه ماه عسل محمدرضا گلزار روبروی علیخانی نشست/روایت اشک‌ها و لبخند‌ها در انتخاب فیلم برتر جشنواره قهرمان من


خبرگزاری میزان- برنامه امشب ماه عسل با حضور محمدرضا گلزار، انتخاب فیلم‌های برتر جشنواره قهرمان من و همچنین حضور بهنام بانی خواننده تیتراژ ابتدایی این برنامه پرمخاطب روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

در آخرین برنامه ماه عسل محمدرضا گلزار روبروی علیخانی نشست/روایت اشک‌ها و لبخند‌ها در انتخاب فیلم برتر جشنواره قهرمان منبه گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، امشب  برنامه ماه عسل در ابتدا میزبان محمدرضا گلزار بود.او گفت که کارش تا ده روز دیگر در ساخت ایران تمام می شود.محمدرضا گلزار گفت که برنامه ماه عسل سطح بالایی دار و برای من با برنامه های دیگر فرق می کند.او  عبور از ۴۰ سالگی اش را این گونه توصیف کرد که بعد از این سنسختی هایزندگی بیشتر می شود.گلزار گفت من در زندگی کاری را که فکر می کنم درست است تر است را انجام می دهم.

گلزار از برنامه ای خبر داد کهمعادل خارجی ان پربیننده ترین برنامهجهان است و تلاش می کنند در شکل ایرانی اما در سطح خارجی و پر از هیجان و با جایزه مالی همراه باشد و نفر اول جایزه صد میلیونی می گیرد.این بازیگر از ضریب هوشی بالای مردم ایران خبر داد اما گفت که سرانهمطالعه مردم بسیار پایین است.

گلزار گفت برای اجرای برنامه برنده باش در حال تمرین هستم. اجرا کار سختی است اما من تلاش خود را می کنم. ضبط اینبرنامه از دو هفته دیگر  شروع می شود و کسانی که بیشترین امتیاز را بیاورند وارد مسابقه می شوند و ۱۵ سوال را باید جواب دهند.

گلزار گفت که نفر ۵کنکور شده است و معارف و عربی کنکور را تدریس می کرد.این بازیگر از اکران فیلمش با نام دلم می خواد در سینماها خبر داد.گلزار گفت من با عشق زندگی می کنم و نیاز بهبادیگارد ندارم اما بعضی برنامه ها نیاز به افرادبرای برقرای نظم و به موقع انجام شدن برنامه هاست.بازیگر سام و نرگس در ادامه گفت دست همه مردم را می بوسم که در این ساعات پر برکت با زبان روزه ما را نگاه می کنند.

گلزار در پایان صحبت هایش گفت بسیاری از زندانی ها به خاطرشاکی خصوصی است پس گذشت کنیم تا زندانیان آزاد شوند. پیشاپیش عید سعید فطر را به همه مردم ایران تبریک می گویم و موفقیت تیم ملی ایران را خواستارم.در ادامه برنامه علیخانی مهمانان  منتخب فیلم های قهرمان من را میزبانی کرد.

از چوپان راستگو تا کودکان کرمانشاهی در برنامه حاضر شدند.کودکان کرمانشاهی در استودیو گفتند اگر رقبای ما برنده شدند هم خوشحال می شویم چون هموطنان ما هستند.مردی که کیف پول پیدا کرده و پس داده بود گفت اگر برنده شوم پول ها را برای فرزندانم به عنوان پس انداز در بانک می گذارم.

چوپان راستگو گفت اگر برنده شومپول آن را برای ساخت خانه های هم روستاییانم هزینه می کنم.در ادامه برنامه خودرویی که برای فیلم اول در نظر گرفته شده است نمایش داده شد و علیخانی گفت: جوایز بینفیلمساز و شخصیت ها تقسیم می شود.احسان علیخانی پیش از خواندن اسم برنده اعلام کرد برنده می تواند یا ماشین یا معادل آن مبلغ را دریافت کند. 

فیلم سوم منتخب مردم در جشنواره قهرمان من تعلق گرفت به محمد سلیمانی برای فیلمچوپان راستگو. او با این پول می تواند بدهی اش را بپردازد و به مردمش کمک کند.فیلم دوم منتخب مردم در جشنواره قهرمان من  تعلق گرفت به فیلم نان بازو از کاشمر. مبلع ۵۰ میلیون به این فیل تعلق گرفت که ۲۵ میلیون به فیلمساز و ۲۵ میلیون به خانواده علی تعلق گرفت.

فیلم اول منتخب مردم در جشنواره قهرمان من تعلق گرفت به فیلم خانه بیسکویتی ازکرمانشاه به مبلغ ۱۰۰ ملیون تومان.با انتخاب نفر اول پویا به گریه افتاد و احسان علیخانی بیان کرد که در برنامه خندوانه کسی بچه ای گریه می کند و این در شان برنامه نیست.بنابراین ۲۰ میلیون به همان میزان که نفر سوم برده است به پویا و مادرش داده شد و در ادامهعلی عسگری رئیس سازمان سینمایی نیر مبلغ ۵ میلیون تومان به پویا و ۵ میلیون نیز به مادرش هدیه داد.

در ادامه برنامهاحسان علیخانی گفت ما همچنین همه وسایل مورد نیاز برایشیرینی درست کردن که سوگند مونظر دارد را تهیه و در اختیارش می گذاریم و اپلیکیشن ۷۸۰ نیز محلی که کودکان کرمانشاه برای شیرینی درست کردن نیاز دارند فراهم می کند.بهنام بانی هم در ادامه برنامه در استودیو تیتراژ ابتدایی برنامهماه عسل را خواند.

احسان علیخانی در ادامه برنامه گفت ریاست سازمان بسیج مستضعفان به هر یک از ۴ فیلم ۵ میلیون هدیه دادند.علیخانی همچنین گفت فردا برنامه نخواهیم داشت اما روز جمعه از ساعت ۱:۱۵  تا ۴ بعدازظهر با ویژه برنامه عید فطر  داریم که فضایی شاد و پر شور را به مخاطبان ارائه می دهیم.

انتهای پیام/

 


اخبار مرتبط