آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار فرهنگی
خبرگزاری ایسنا
97/02/28 09:46
کد خبر 9544508469
پ پ پ پ

ببتو: رئال با نیمار شکست ناپذیر خواهد شد


ببتو: رئال با نیمار شکست ناپذیر خواهد شدستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل براین باور است که رئال با نیمار تیمی شکست ناپذیر خواهد شد. او شانس سلسائو و لاروخا را برای قهرمانی در جام جهانی 2018 روسیه بیشتر از دیگر تیم ها می‌داند.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، نیمار در تابستان سال قبل بود که تصمیم گرفت بارسلونا را به مقصد پاری سن ژرمن ترک کند تا با 222 میلیون یورو عنوان گرانترین بازیکن تاریخ را به خود اختصاص دهد.

نیمار در فصل نخست حضورش در پاری سن ژرمن با وجود آنکه با مصدومیت شدید مواجه شد اما به عنوان بهترین بازیکن لیگ فرانسه انتخاب شد.

خبرهای زیادی درباره جدایی نیمار از پاری سن ژرمن و حضورش در رئال مادرید به گوش می رسد.

ببتو ستاره سابق فوتبال برزیل گفت: الان فوتبال نسبت به گذشته بسیار عوض شده است. در گذشته احتمال انتقال نیمار به پاری سن ژرمن بسیار کم بود اما الان همه چیز تغییر کرده و هر احتمالی وجود دارد.

او ادامه داد: رئال مادرید تیم بسیار قدرتمند و پر مهره‌ای است. براین باور هستم که رئال با نیمار شکست ناپذیر خواهد شد. نمی‌توان فوتبال کنونی را پیش بینی کرد اما شخصا براین باور هستم که احتمال جدایی نیمار از پاری سن ژرمن سخت است.

ببتو درباره شانس برزیل برای قهرمانی در جام جهانی 2018 روسیه گفت: برزیل تیم بسیار خوبی شده است. ما شکست سنگین برابر آلمان را فراموش کرده‌ایم و تیته توانسته اعتماد به نفس را به تیم برگرداند. براین باور هستم که برزیل و اسپانیا بیشترین شانس را برای قهرمانی در جام جهانی 2018 روسیه دارند.

انتهای پیام


اخبار مرتبط