آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار فرهنگی
خبرگزاری ایسنا
97/03/23 11:55
کد خبر 9544699121
پ پ پ پ

اهتمام دستگاه‌ها برای ساماندهی متکدیان


اهتمام دستگاه‌ها برای ساماندهی متکدیانمعاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری رضوانشهر گفت: دستگاه‌های مرتبط اهتمام بیشتری برای جمع‌آوری و ساماندهی متکدیان در رضوانشهر داشته باشند.

به گزارش ایسنا، «ابراهیم چراغی» در جلسه اوقات فراغت با بیان این‌که ایجاد نشاط اجتماعی در سطح جامعه اصل موضوع فراغت است، اظهار کرد: در اجرا و برگزاری برنامه‌های فرهنگی و آموزشی مربوط به اوقات فراغت جوانان، باید اثربخشی این برنامه‌ها به‌عنوان محور مدنظر قرار گیرد و در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان برنامه‌ریزی کنیم.

وی تصریح کرد: دستگاه‌های اجرائی و فرهنگی شهرستان نسبت به ضرورت برنامه‌ریزی در خصوص سیاستگذاری و تدوین برنامه‌های اوقات فراغت جوانان و نوجوانان به‌ویژه در ایام تعطیلات تابستانی و تنظیم برنامه‌ها به‌صورت هدفمند، متنوع، جذاب بین جوانان و نوجوانان شهری و روستایی اقدام کنند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری رضوانشهر ادامه داد: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نظارت لازم بر اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری توسط هیئت امناء مساجد داشته باشند.

چراغی گفت: همه دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی شهرستان برنامه‌های اوقات فراغت سال 97 خود را طی جدولی تهیه و در اسرع وقت به فرمانداری اعلام کنند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری رضوانشهر به موضوع بحث ساماندهی متکدیان پرداخت و اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی توسط رسانه‌ها و مطبوعات هم‌چنین دستگاه‌های فرهنگی در جهت سوق دادن کمک‌های مردمی به سمت مؤسسات خیریه و نهادهای حمایتی را از اقدامات بسیار موثر در راستای تغییر نگرش مردم به این پدیده دانست و اهتمام بیشتر دستگاه‌های مرتبط جهت جمع‌آوری و ساماندهی متکدیان را خواستار شد.

چراغی افزود: تکدی‌گری در سطح شهرستان می‌تواند با طراحی سودجویانه برخی در این منطقه اتفاق بیفتد که در این راستا شهرداران باید با هماهنگی نیروی انتظامی نسبت به جمع‌آوری این گونه افراد در شهرستان در چارچوب قانون اقدام کنند.

انتهای پیام


اخبار مرتبط