آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار سیاسی
خبرگزاری ایرنا
96/01/02 21:29
کد خبر 9541998396
پ پ پ پ

تعداد داوطلبان عضویت در شوراهای شهر و روستای دماوند به 222 نفر رسید


تعداد داوطلبان عضویت در شوراهای شهر و روستای دماوند به 222 نفر رسید

به گزارش ایرنا از کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان دماوند، ناصر محمودی‌فرد با اعلام ابن خبر اظهار کرد: ثبت‌نام از داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان دماوند در سومین روز ادامه یافت و امروز 59 داوطلب در محل فرمانداری شهرستان و بخشداری‌های مرکزی و رودهن اعم از بخش شهری و روستایی ثبت‌نام شدند.
وی با بیان اینکه از این تعداد 58 مرد و یک زن ثبت‌نام کردند، افزود: در روز سوم ثبت‌نام، تعداد 19 داوطلب با حضور در فرمانداری شهرستان دماوند برای عضویت در شوراهای اسلامی بخش شهری از جمله دماوند، کیلان، رودهن، آبسرد، آبعلی و رودهن ثبت‌نام کردند.
رئیس حوزه انتخابیه شهرستان دماوند ادامه داد: همچنین تعداد 34 داوطلب در بخشداری مرکزی دماوند و تعداد 8 داوطلب در بخشداری رودهن برای عضویت در شوراهای اسلامی روستاهای بخش‌های مرکزی و رودهن در روز سوم ثبت‌نام‌ اعلام کاندیداتوری کردند تا تعداد کل ثبت‌نام‌کنندگان در این دو بخش به ترتیب به 75 و 35 نفر برسد.
محمودی‌فرد تصریح کرد: با پایان سومین روز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شوراها، تعداد کل داوطلبان عضویت در پنجمین دوره شوراهای شهر و روستای شهرستان دماوند به 222 رسید.
وی تأکید کرد: با توجه به پیش‌بینی شلوغی ثبت‌نام‌ها در روزهای آخر، داوطلبان عضویت در پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا باید هرچه زودتر با مراجعه به محل‌ ثبت‌نام در فرمانداری و بخشداری‌های مرکزی و رودهن اقدام کنند.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: الهام حیدری**انتشاردهنده: محمد بیدارمنش
تهرام/1109/7246/ 6139

انتهای پیام/*

اخبار مرتبط

محبوب ترین های اخبار سیاسی