آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار سیاسی
خبرگزاری بهار نیوز
97/09/14 20:16
کد خبر 9723784890
پ پ پ پ

ترسوها خود را به کوچه علی چپ می‌زنند


گروه سیاسی: دكتر مسعود پزشکیان، نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان این که سیاست‌های غلط ما عامل فقر و گرسنگی و بدبختی است، گفت: ترسو کسانی هستند که از فقر و گرسنگی دفاع می‌کنند.ترسوها خود را به کوچه علی چپ می‌زنندجریان بررسی لایحه CFT در واکنش به تذکر نادر قاضی‌پوربحث آقای قاضی‌پور توهین بود ما نترس هستیم و دیگران ترسو این که ما جو را به گونه‌ای نشان دهیم که برخی ترسیده اند این حرف‌ها در مجلس مسخره استهیچ تاجری نتواند تجارت کند و هیچ صنعت‌گری نتواند کار کندچه ربطی دارد که کسی ترسیدهترسو کسانی هستند که در این مملکت زندگی می‌کنند، فقر و بدبختی و گرسنگی به وجود می‌آید و خود را به کوچه علی چپ می‌زنند و پشت تریبون از فقر و گرسنگی دفاع می‌کنندچه ربطی به کاپیتولاسیون داردسگ آمریکایی هم محترمما در مجلس با قدرت ایستاده‌ایم و رای می‌دهیم تا مردم بدانند چه کسی این وضع اقتصادی را برایشان به وجود آورده افراد ضعیف‌النفس را شناختیم نادر قاضی‌پور  در روند لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم (CFT) افراد ضعیف‌النفس مشخص شدند و ما برادران عزیز ضعیف‌النفس را شناختیم
به گزارش ایسنا، مسعود پزشکیان در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) و درجریان بررسی لایحه CFT در واکنش به تذکر نادر قاضی‌پور اظهار کرد:بحث آقای قاضی‌پور توهین بوداین که ما فکر کنیمما نترس هستیم و دیگران ترسوهستند گذشته و سابقه افراد مشخص است که چه کسی در جبهه بوده و شهید داده و اسیر شده و چه کسی خواب بوده است. این که ما جو را به گونه‌ای نشان دهیم که برخی ترسیده اند این حرف‌ها در مجلس مسخره است.  
می خواهید هیچ پولی نتواند معامله شود وی اضافه کرد: روندی که طی می‌شود به گونه‌ای است که می‌خواهیمهیچ تاجری نتواند تجارت کند و هیچ صنعت‌گری نتواند کار کند یا هیچ پولی نتواند معامله شود. اینچه ربطی دارد که کسی ترسیده است، ما قرار است در این مملکت تصمیم بگیریم که خود را تحریم نکنیم. این حرف و شعار است که عده‌ای ترسیده‌اند. نایب رئیس مجلس ادامه داد:ترسو کسانی هستند که در این مملکت زندگی می‌کنند، فقر و بدبختی و گرسنگی به وجود می‌آید و خود را به کوچه علی چپ می‌زنند و پشت تریبون از فقر و گرسنگی دفاع می‌کنند. عامل فقر و گرسنگی و بدبختی سیاست غلط ماست که باید اصلاح شود. پزشکیان: مردم بدانند چه کسی عامل این وضعیت اقتصادی شده پزشکیان یاد آور شد: عامل این موضوع کسانی هستند که ندانسته و ناآگاهانه فریاد می‌کشند نه کسانی که بر اساس آگاهی می‌خواهند از سرنوشت کشور دفاع کنند. اینچه ربطی به کاپیتولاسیون دارد. در آنجاسگ آمریکایی هم محترم است. ولی اینجا هم ما می‌گوییم قانون تصویب کنیم و سرمایه گذار و تاجر تسلیم نشود.ما در مجلس با قدرت ایستاده‌ایم و رای می‌دهیم تا مردم بدانند چه کسی این وضع اقتصادی را برایشان به وجود آورده است. اخطار قاضی پور: مردم باید بدانند نمایندگان و خادمین آنها شجاع یا ترسو هستند نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: در جریان بررسی لایحه CFT ما افراد ضعیف‌النفس را شناختیمو برای همگان مشخص شد. به گزارش خانه ملت،نادر قاضی‌پور در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۱۴ آذرماه) مجلس شورای اسلامی طی اخطاری با استناد به اصل ۱۵۳ قانون اساسی اظهار داشت:‌ براساس این اصل، هرگونه قراردادی که موجب سلطه بیگانه به منابع طبیعی، اقتصادی، فرهنگی و موارد دیگر شود خلاف است. نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود: در روند لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم (CFT) افراد ضعیف‌النفس مشخص شدند و ما برادران عزیز ضعیف‌النفس را شناختیم، ما هر چه داریم از اسلام است. عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در ادامه گفت: ما هرگونه لایحه‌ای که مغایر با شرع نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد مخالفیم لذا مردم باید بدانند نمایندگان و خادمین آنها شجاع یا ترسو هستند.

اخبار مرتبط

محبوب ترین های اخبار سیاسی