آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار سیاسی
خبرگزاری خبرگزاری میزان
97/07/29 17:22
کد خبر 9723491807
پ پ پ پ

برخی نمایندگان معتقدند با برنامه‌های وزیر پیشنهادی راه نمی‌شود به نقطه مطلوب رسید


خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه جلسه امروز کمیسیون با حضور وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی برگزار شد، گفت: برخی نمایندگان حاضر در جلسه معتقد بودند با این برنامه‌های ارائه شده از سوی اسلامی نمی‌توان این وزارتخانه را به نقطه مطلوب رساند.
برخی نمایندگان معتقدند با برنامه‌های وزیر پیشنهادی راه نمی‌شود به نقطه مطلوب رسیدشهرام کوسه‌غراوی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به جلسه امروز عصر کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: محمد اسلامی وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی در جلسه امروز کمیسیون حاضر شد.
وی افزود: اسلامی برنامه‌های خود برای وزارتخانه راه و شهرسازی را در جلسه کمیسیون تشریح کرد.
کوسه‌غراوی تصریح کرد: برخی نمایندگان حاضر در جلسه معتقد بودند با این برنامه‌های ارائه شده از سوی اسلامی نمی‌توان این وزارتخانه را به نقطه مطلوب رساند.
وی با اشاره به مطالبه نمایندگان از اسلامی گفت: در این جلسه نمایندگان از وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی خواستند تا برنامه‌های خود درباره مباحث کلانی، چون مسکن مهر، سازمان نظام مهندسی و حوزه ریلی و هوایی  ارائه دهد.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در پایان این جلسه برخی از نمایندگان توضیحات وزیر را مطلوب دانستند، اما برخی از نمایندگان همچنان مخالف حضور وی در وزارت راه و شهرسازی بودند. کمیسیون جلسات دیگری را درباره مباحث تخصصی این وزارتخانه با اسلامی برگزار خواهد کرد.
انتهای پیام/

اخبار مرتبط

محبوب ترین های اخبار سیاسی