آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار سیاسی
خبرگزاری خبرگزاری میزان
97/08/20 16:01
کد خبر 9723622490
پ پ پ پ

آب‌گرفتگی گسترده در معابر و خیابان‌های دزفول/ زیرساخت‌ فاضلاب‌های شهرهای خوزستان بسیار نامناسب است


خبرگزاری میزان- نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زیرساخت‌ فاصلاب‌ها در بسیاری از شهرهای خوزستان از جمله دزفول به درستی انجام نشده و بسیار نامناسب است، گفت: به دلیل همین زیرساخت‌های نامناسب است که تخلیه آب در شهرهای خوزستان با سرعت انجام نمی‌شود.

آب‌گرفتگی گسترده در معابر و خیابان‌های دزفول/ زیرساخت‌ فاضلاب‌های شهرهای خوزستان بسیار نامناسب است«عباس پاپی‌زاده» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با بیان اینکه بر اثر بارندگی شدید شب گذشته و صبح امروز در شهر دزفول، شاهد آب‌گرفتگی گسترده‌ای در معابر و خیابان‌های این شهر هستیم، گفت: بر اثر این بازندگی به مناطق صعب‌العبور و کوهستانی دزفول نیز خساراتی وارد شده است اما هنوز اطلاع دقیقی از میزان خسارات وارد شده وجود ندارد.

وی افزود: متاسفانه ما به بسیاری از مناطق کوهستانی«لالی»،«سردشت» و«دزفول»، نه با تلفن و نه با بی‌سیم ارتباط نداریم و به همین دلیل هنوز از خسارات وارد شده بر این مناطق بی‌خبر هستیم.

پاپی‌زاده با بیان اینکه زیرساخت‌ فاصلاب‌ها در بسیاری از شهرهای خوزستان از جمله دزفول به درستی انجام نشده و بسیار نامناسب است، گفت: به دلیل همین زیرساخت‌های نامناسب است که تخلیه آب در شهرهای خوزستان با سرعت انجام نمی‌شود.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی همچنین خاطرنشان کرد: هشدارهایی که باید در خصوص بارش‌های سنگین به مردم اعلام شود، در موقع مناسب اعلام نمی‌شود و همین امر، زمینه‌ساز ایجاد بحران می‌شود.

انتهای پیام/

 


اخبار مرتبط

محبوب ترین های اخبار سیاسی