آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار خواندنی
خبرگزاری برترین ها
95/11/29 07:05
کد خبر 9541691072
پ پ پ پ

این مرد رکورد دار داشتن مدرک دانشگاهی است!


وبسایت خبر آنلاین: لوچیانو بایتی در شهر کوچک والتری در تپه‌های آلبان نزدیک رم زندگی می‌کند و زندگی خود را صرف تحصیل و باغبانی در خانه کوچکش کرده است. وی هر روز ساعت 3 صبح از خواب بیدار می‌شود و مشغول مطالعۀ کتب درسی‌اش می‌شود.وی هم‌ اکنون 15 مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد از دانشگاه‌های ایتالیا دارد و هم‌ اکنون در تلاش برای گرفتن شانزدهمین مدرک دانشگاهی خود است.
 
##img:http://cdn.bartarinha.ir/files/fa/news/1395/11/28/1169225_192.jpg## 
 
کتاب رکوردهای جهان، گینس نیز نام این مرد ایتالیایی را در سال 2002 و هنگامی‌که 8 مدرک تحصیلی داشت، به ثبت رساند. وی در آن زمان مدارک تحصیلی در رشته‌هایی از جمله جامعه‌شناسی، ادبیات، حقوق، علوم سیاسی و فلسفه داشت و همۀ این مدارک را از دانشگاه معتبر ساپینزای رم کسب کرده بود.لوچیانو پس از آن هفت مدرک دانشگاهی از جمله در رشته‌های جرم‌شناسی، استراتژی‌های نظامی و گردشگری کسب کرد.
 
 
لوچیانو بایتی هدف خود از این کار را نشان دادن توانایی مغزش عنوان کرده و گفته است که با مطالعۀ کتاب احساس آزادی می‌کند.وی نخستین مدرک تحصیلی‌اش را در 22 تا 23 سالگی گرفته و بعد از آن در 50 سالگی بار دیگر شروع به تحصیل کرده است. او علاوه بر تحصیل و گذران امور مربوط به زندگی روزمرۀ خود، از داوطلبان صلیب سرخ ایتالیا نیز به شمار می‌آید.

اخبار مرتبط