آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار خارجی
خبرگزاری انتخاب
97/05/04 18:05
کد خبر 9723013176
پ پ پ پ

«عمران خان» اعلام پیروزی کرد/ حزب او کابینه جدید را تشکیل خواهد داد


«عمران خان» رهبر حزب پاکستان برای عدالت (حزب تحریک انصاف) امروز پنجشنبه اعلام کرد که او در انتخابات سراسری پاکستان پیروز شد است.وی در پیامی تصویری اعلام کرد که دولت او اولین دولتی خواهد بود که قربانی سیاسی نخواهد داشت و تأکید کرد که فرصتی پیش روی او قرار گرفته تا رویای خود برای پاکستان را محقق کند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir):«عمران خان» اعلام پیروزی کرد/ حزب او کابینه جدید را تشکیل خواهد داد

 

عمران خان رهبر حزب پاکستان برای عدالت (تحریک انصاف) امروز در پیامی ویدیویی از پیروزی خود در انتخابات سراسری پاکستان خبر داد.

به گزارش مهر به نقل از رویترز،«عمران خان» رهبر حزب پاکستان برای عدالت (حزب تحریک انصاف) امروز پنجشنبه اعلام کرد که او در انتخابات سراسری پاکستان پیروز شد است.

وی در پیامی تصویری اعلام کرد که دولت او اولین دولتی خواهد بود که قربانی سیاسی نخواهد داشت و تأکید کرد که فرصتی پیش روی او قرار گرفته تا رویای خود برای پاکستان را محقق کند.

عمران خوان در خصوص روابط کشورش با هند و تنش موجود میان دو کشور نیز گفت اگر هند یک قدم بردارد ما دو گام بر خواهیم داشت.

وی خطاب به مردم پاکستان بیان کرد: من به شما متعهد می شوم که همان عمران خانی باشم که از دارایی های شما حفاظت خواهد کرد و سیستم حکومتی آریستوکراسی(اشرافی) را تغییر خواهد داد.

رهبر حزب تحریک انصاف، انتخابات سراسری پاکستان را یکی از عادلانه ترین و آزادانه ترین انتخابات های برگزار شده در این کشور توصیف کرد و گفت آمادگی بررسی ادعاهای مربوط به تقلب در انتخابات را دارد.

درحال تکمیل...

entekhab.ir/001lUd

اخبار مرتبط