آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار استان ها
خبرگزاری مهر نیوز
96/02/19 19:41
کد خبر 9542400197
پ پ پ پ

۸۵۰ هزار نفر به اردوهای جهادی اعزام می شوند


بابل - رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: امسال در قالب طرح مسجد محوری، ۸۵۰ هزار نفر به اردوهای جهادی اعزام می شوند.
۸۵۰ هزار نفر به اردوهای جهادی اعزام می شوند

به گزارشخبرنگار مهر، سردار غلامحسین غریب‌پرور عصر سه شنبه در مراسم افتتاح طرح‌های اقتصاد مقاومتی در شهرستان بابل اظهار داشت: در سال اقتصاد مقاومتی با ارائه الگوی مناسب می‌توان طرح اقتصاد مقاومتی را در راستای تولید ملی در کشور ایجاد کرد و این کار نیاز به استفاده از توانمندی‌های ملی و ظرفیت‌های داخلی در کشور دارد.

وی افزود: در سال ۹۶ در قالب طرح مسجد محوری و ایجاد گروهای جهادی در مساجد ۸۵۰ هزار نفر به اردوهای جهادی اعزام می‌شوند و ۵۰ طرح اقتصاد مقاومتی در راستای تولید ملی در کشور ایجادشده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر ایجاد قطب‌های تولیدی در مناطق مختلف تصریح کرد: بسیج بنا دارد در ۴۰۶ منطقه کشور متناسب با مزیت‌های تولیدی آن‌ها قطب‌های تولیدی ایجاد کند.

سردار غریب‌پرور ادامه داد: بسیج در سال‌های قبل در حوزه محرومیت‌زدایی و ایجاد اشتغال در کشور کارهای فراوانی انجام داده است زیرا ارائه طرح‌های کوچک و الگوی مناسب در راستای ایجاد اشتغال می‌تواند بر تولید ملی تأثیرگذار باشد.

وی بابیان اینکه بسیج آماده است با هر دستگاه دولتی که برای محرومیت‌زدایی قدم برمی‌دارد همکاری کند گفت: ما برای حل مشکلات مختلف جامعه آماده هرگونه همکاری هستیم.

وی ایجاد طرح اقتصاد مقاومتی نو را در راستای بسیج سازندگی ازجمله طرح‌های اقتصادی برای تولید باکیفیت و اشتغال ماهرانه در کشور عنوان کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان گفت: در کشور ما همه امکانات اعم از پول و نیروی انسانی، وسایل کار و امکانات وجود دارد و فقط باید با تکیه‌بر توانمندهای ملی وباور اقتصادی مشکلات کشور را حل کرد.


اخبار مرتبط