آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار استان ها
خبرگزاری مهر نیوز
96/07/10 17:25
کد خبر 9543690964
پ پ پ پ

همایش طلاب و دانشجویان در کرمانشاه برگزار می‌شود


کرمانشاه- رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کرمانشاه گفت: همایش طلاب و دانشجویان به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید اشرفی اصفهانی در کرمانشاه برگزار می‌شود.
همایش طلاب و <a class="tag-link" href="/tag/%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%d8%ac%d9%88%db%8c%d8%a7%d9%86">دانشجویان</a> در <a class="tag-link" href="/tag/%da%a9%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%b4%d8%a7%d9%87">کرمانشاه</a> برگزار می‌شود

جواد پور امین در گفتگو باخبرنگار مهر، اظهار داشت: برنامه‌های بزرگداشت سالروز شهادت شهید اشرفی اصفهانی در کرمانشاه پیش بینی شده است.

وی نواختن زنگ شهدای محراب در مدارس شاهد شهرستان کرمانشاه و اقامه نماز باران را از جمله برنامه‌های سالروز شهادت شهید اشرفی اصفهانی عنوان کرد و گفت: این دو برنامه روز نوزدهم مهر ماه انجام می‌شود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کرمانشاه بیان کرد: روز بیستم مهر ماه نیز همایش طلاب و دانشجویان و غبارروبی یادمان شهید اشرفی اصفهانی با حضور خانواده‌های معظم شهدا و اقشار مختلف انجام خواهد شد.

وی برگزاری مراسم روضه خوانی در بیت شهید اشرفی اصفهانی را از دیگر برنامه‌ها عنوان کرد و گفت: مراسم باشکوه سالروز شهادت شهید اشرفی اصفهانی با حضور سخنران کشوری نیز روز بیست و سوم مهر در کرمانشاه برگزار می‌شود.

پور امین همچنین گفت: مسابقات فرهنگی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، برگزاری مراسم دعای ندبه در مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا نیز از دیگر برنامه‌ها است.


اخبار مرتبط