آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار استان ها
خبرگزاری مهر نیوز
96/01/17 17:00
کد خبر 9542091869
پ پ پ پ

مراسم بزرگداشت شهید مجید خدا بنده لو در مصلی گلستان برگزار شد


بهارستان- مراسم بزرگداشت شهید مجید خدا بنده لو، از شهدای عرصه نظم و امنیت با سخنرانی امام جمعه گلستان در مصلی این شهر برگزار شد.
مراسم بزرگداشت شهید مجید خدا بنده لو در مصلی <a class="tag-link" href="/tag/%da%af%d9%84%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86">گلستان</a> برگزار شد

به گزارشخبرنگار مهر، عصر امروز مراسم بزرگداشت شهید مجید خدا بنده لو، از شهدای عرصه نظم و امنیت با حضور سردار محسن خانچرلی فرمانده انتظامی غرب استان تهران، مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان بهارستان، تعدادی از معاونت های نیروی انتظامی غرب استان تهران و جمع کثیری از مردم قدر شناس، مومن و ولایی گلستان در مصلی این شهر برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید مرتضی صفایی در این مراسم طی سخنانی ضمن تشریح نقش مهم نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت در جامعه گفت: نیروی انتظامی یک نیروی کارآمد و خستگی ناپذیر برای نظام جمهوری اسلامی است.

وی ادامه داد: این نیروی انقلابی از انقلاب اسلامی و دستاوردهایش و نیز نظم و امنیت عمومی در جامعه با تمام توان دفاع کرده و اجازه بی نظم کردن کشور را به اشرار و دشمنان داخلی و خارجی نداده است.

امام جمعه گلستان گفت: شهدای عرصه نظم و امنیت در این راه چنان از خود ایثار، فداکاری و رشادت به خرج دادند که امروز ما با خیالی راحت در این کشور زندگی می کنیم.

وی سپس به بیان خصوصیات اخلاقی شهید خدابنده لو پرداخت و گفت: روحیه ایثارگری، جسارت، شهامت و پایداری این شهید در راه هدف برای جوانان ما یک الگوی مناسب است.

شهید خدابنده لو از کارکنان کلانتری ۲۱۰ پایانه شرق تهران بود که شب ۱۱ فروردین در جریان عملیات تعقیب یک خودروی مشکوک دچار سانحه شده و به شهادت رسید، این شهید در خانواده ای مذهبی در سلطان آباد بهارستان  پرورش یافته بود.

از این شهید  همسر و یک دختر سه ساله و فرزندی که  تا چند ماه دیگر به دنیا می آید به یادگار مانده است.  


اخبار مرتبط