آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار استان ها
خبرگزاری خبرگزاری فارس
96/07/22 17:51
کد خبر 9543792984
پ پ پ پ

صفایی برابر ورزشکار المپیکی ایران باخت و دوم شد


صفایی برابر ورزشکار المپیکی ایران باخت و دوم شد

رئیس هیات تنیس روی میز استان همدان گفت: شیما صفایی نایب قهرمان تور ایرانی پینگ‌پنگ بزرگسالان کشور شد.

محسن افروخته در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، با بیان اینکه شیما صفایی پینگ‌پنگ باز خوب و آینده‌دار همدانی در مسابقات تور ایرانی بزرگسالان کشور موفق به کسب عنوان دومی شد، اظهار کرد: مسابقات تور ایرانی بانوان بزرگسالان کشور به میزبانی استان البرز برگزار شد و تیم اعزامی همدان با حضور موثر خود توانست پدیده این دوره از مسابقات شود.

وی با بیان اینکه حضور تمام بازیکنان اعزامی در بین 64 بازیکن برتر جدول اصلی به نوعی بی‌سابقه بوده است، عنوان کرد: در این دوره از مسابقات الناز دبیری رنکینگ 17 اسبق بانوان کشور بعد از 6 ماه دوری از مسابقات به میادین بازگشت و در جمع 32 بازیکن برتر به کار خود پایان داد.

رئیس هیات تنیس روی میز استان همدان خاطرنشان کرد: در این مسابقات شیما صفایی نوجوان آینده‌دار کشور با ارائه بازی‌های زیبا و با هدایت موثر زهره ابوطالبیان مربی کارکشته همدانی توانست عنوان نایب قهرمانی این رقابت‌ها را کسب کند.

وی در ادامه بیان کرد: در این رقابت‌ها بردهای شیرین شیما صفایی مقابل ستارگان این رشته همچون سارا شهسواری، مریم صامت، فاطمه مختاررضایی و غزاله ملاطلب و بازی بسیار تماشایی و جسورانه وی مقابل بانوی المپیکی کشور ندا شهسواری تحسین همگان را بر انگیخت.

افروخته با بیان اینکه صفایی به عنوان فنی‌ترین بازیکن این دوره از مسابقات معرفی شد، افزود: شیما صفایی در فینال با نتیجه چهار بر دو مقابل ندا شهسواری متوقف و نائب قهرمان شد.

وی در پایان تصریح کرد: نقش زهره ابوطالبیان مربی شایسته همدان در این مسابقات بسیار پررنگ بود، چراکه در دور قبل این مسابقات صفایی بدون حضور ابوطالبیان خیلی موفق ظاهر نشده بود.

انتهای پیام/و


اخبار مرتبط