آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار استان ها
خبرگزاری مهر نیوز
95/12/11 16:32
کد خبر 9541823267
پ پ پ پ

زمان‌بندی آئین اعتکاف حرم رضوی در سال۹۶ اعلام شد


زمان‌بندی آئین اعتکاف حرم رضوی در سال۹۶ اعلام شد
مشهد ـ‌ معاون اماکن متبرکه آستان قدس رضوی گفت: زمان‌بندی آئین اعتکاف ایام البیض ماه رجب ۱۴۳۸ حرم مطهر رضوی اعلام شد.

به گزارشخبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، سید خلیل منبتی با اشاره به اینکه ثبت نام در این آئین معنوی از روز ۱۴ اسفند ۹۵ آغاز خواهد شد، اظهار کرد: مرحله ابتدایی ثبت نام تا ۲۰ اسفند ادامه خواهد داشت و اسامی پذیرفته ‏شدگان، ۲۴ اسفندماه اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به روش‌های ثبت نام در این مراسم گفت: علاقه‌مندان می‌‏توانند برای ثبت نام به پرتال جامع آستان قدس رضوی به نشانی www.aqr.ir مراجعه و یا یک پیامک بدون متن به شماره ۳۰۰۰۰۰۰۸ ارسال کنند.

معاون اماکن متبرکه آستان قدس رضوی در ادامه تصریح کرد: همه ساله متقاضیان بسیاری برای شرکت در این مراسم پرفیض ثبت نام ‌می‌کنند که امسال با توجه به رفع محدودیت‌ها در مسجدگوهرشاد ۲ هزار نفر در این مراسم شرکت خواهند کرد.

وی با بیان این مطلب که آئین اعتکاف بین روزهای ۲۱ تا ۲۴ فروردین ۹۶ برگزار خواهد شد، تصریح کرد: پذیرفته شدگان پس از شرکت در جلسه توجیهی، در روز میلاد پربرکت حضرت علی (ع) برای شرکت در آیین معنوی اعتکاف وارد مسجد گوهرشاد می شوند و خادمان حضرت ثامن الحجج(ع) تمام تلاش خود را برای استفاده هرچه بیشتر معتکفان از ظرفیت های این مراسم معنوی به کار خواهند گرفت.


اخبار مرتبط