آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار استان ها
خبرگزاری خبرگزاری فارس
96/03/28 18:56
کد خبر 9542756921
پ پ پ پ

دستگیری 3 قاچاقچی مسلح در تایباد


دستگیری 3 قاچاقچی مسلح در تایباد

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی از کشف مواد افیونی و دستگیری 3 قاچاقچی مسلح مرزی توسط مرزداران هنگ تایباد خبر داد.

به گزارشخبرگزاری فارس از مشهد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فرماندهی مرزبانی خراسان رضوی، ماشاألله جان‌نثار گفت: در راستای حراست و حفاظت از مرزها و جلوگیری از هرگونه قاچاق در مرزهای استان، مرزداران این فرماندهی موفق به کشف مقادیری مواد مخدر و دستگیری 3 قاچاقچی مسلح طی عملیات‌های جداگانه‌ای شدند.

وی افزود: مرزداران این فرماندهی در راستای حراست و حفاظت از مرزهای استان، با یک گروه از قاچاقچیان موادمخدر درگیر شده و با توجه به اشرافیت اطلاعاتی، طی عملیاتی ضربتی 3 نفر از قاچاقچیان مسلح را دستگیر کردند.

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی با اشاره به اینکه مرزداران این فرماندهی در راستای انسداد کامل مرز شبانه‌روزی تلاش می‌کنند، گفت: مأمورین این فرماندهی در پاکسازی محل درگیری موفق شدند مقادیر زیادی مواد مخدر از نوع هرویین فشرده یک قبضه سلاح کلاشینکف به همراه مهمات مربوطه و تجهیزات فنی آنها را کشف کنند.

جان‌نثار گفت: مرزداران این فرماندهی در ایام ماه مبارک رمضان نیز به‌طور شبانه‌روزی از مرزهای استان حراست و حفاظت می کنند و همواره در راستای برقراری امنیت کامل گام برمی‌دارند و اجازه نخواهند داد تا هیچ یک از قاچاقچیان و اتباع بیگانه به خاک کشور تجاوز کنند.

انتهای پیام/ج/


اخبار مرتبط