آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار استان ها
خبرگزاری مهر نیوز
95/12/27 11:59
کد خبر 9541971393
پ پ پ پ

تیم های عملیاتی هلال احمر در حالت آماده باش هستند


تیم های عملیاتی <a class="tag-link" href="/tag/%d9%87%d9%84%d8%a7%d9%84-%d8%a7%d8%ad%d9%85%d8%b1">هلال احمر</a> در حالت آماده باش هستند
شیراز- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر فارس گفت: زلزله های رخ داده در کازرون خسارت مالی و جانی نداشت اما تیم های عملیاتی هلال احمر در آماده باش کامل هستند.

قدرت الله جمالی در گفت و گو باخبرنگار مهر گفت: از شامگاه شب گذشته تا بامداد امروز 6 زمین لرزه حوالی شهرستان کازرون رخ داده که دو مورد آن به بزرگی چهار ریشتر گزارش شده است.

وی با اشاره به اینکه این زمین لرزه ها خسارت جانی و مالی به همراه نداشته است، افزود: با توجه به بازدیدهای امدادگران جمعیت هلال احمر از مناطق و روستاهای زلزله زده، هیچ خسارتی اعلام نشده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان فارس با اشاره به آمادگی امدادگران این جمعیت در تمام ساعات شبانه روز، تاکید کرد: پایگاه امداد و نجات جاده ای در مناطق مختلف کازرون فعال بوده و تیم های عملیاتی شهرستان های همجوار نیز در آماده باش کامل هستند.

وی ادامه داد: با توجه به استقرار اکیپ های ویژه هلال احمر در طرح امداد نوروزی، سایر شهرستان های استان به ویژه کازرون در آماده باش کامل بوده و هیچ گونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.


اخبار مرتبط