آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار استان ها
خبرگزاری خبرگزاری فارس
96/08/09 14:03
کد خبر 9543943611
پ پ پ پ

امنیت کنونی در شمال غرب کشور حاصل تلاش نهادهای مختلف است


امنیت کنونی در شمال غرب کشور حاصل تلاش نهادهای مختلف است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امنیتی که هم‌اکنون در شمال غرب کشور به وجود آمده حاصل تلاش نهادهای مختلف است.

به گزارشخبرگزاری فارس از ارومیه، محمد باقری ظهر امروز در همایش دفاعی امنیتی شمال غرب کشور که در حسینیه اعظم عاشقان ثارالله در ارومیه برگزار شد، اظهار کرد: شهیدان آذربایجان غربی و کردستان تضمین‌کننده امنیت شمال غرب کشور هستند و از جان، مال و دارایی خودشان گذشتند.

وی ادامه داد: با وجود همه تحریم‌ها و توطئه‌های استکبار جهانی، جمهوری اسلامی ایران سربلند و مطمئن مسیر پیشروی خود را طراحی کرده و همه طرح‌هایی که ایالات متحده آمریکا طراحی کرده و در دست تهیه دارد خنثی می‌کنیم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: دشمن نخواهد توانست ذره‌ای از رشد و حرکت ملت ایران بکاهد و خدا را شکر می‌کنیم که ما با قدرت و درایت رهبری و هوشیاری نیروهای مسلح یک بازدارندگی قوی در مقابل دشمن ایجاد کرده‌ایم.

باقری گفت: آمریکا و اذناب منطقه‌ای آن اذعان دارند که مقابل ایران باید هوشیار باشند، دشمن همت خود را بر روی توطئه‌های اقتصادی، فرهنگی و سایبری گذاشته است که با همدلی مردم و تلاش دست‌اندرکاران این توطئه‌ها در نطفه خنثی می‌شود.

وی اظهار داشت: آذربایجان غربی یکی از نقاط پراهمیت کشورمان است به طوری که هم‌اکنون در شهرهای مرزی امنیت برقرار شده است؛ با اراده سپاه، ارتش، وزارت اطلاعات و دستگاه قضایی الان در وضعیت مطلوبی هستیم.

انتهای پیام/ی


اخبار مرتبط