آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار اجتماعی
خبرگزاری ایسنا
95/12/25 15:51
کد خبر 9541960990
پ پ پ پ

کاندیداها از دادن وعده‌های خارج از وظایف خود خودداری کنند


استاندار لرستان با بیان این‌که مشارکت مردم در انتخابات یک فرصت است که توانسته نقشه‌های دشمن را نقش بر آب و تهدیدها را به فرصت تبدیل کند، اظهار کرد: از ائمه‌جمعه انتظار می‌رود در خطبه‌های نماز حمعه از کاندیداها درخواست کنند از دادن وعده‌های انتخاباتی خارج از توان و وظایف خود خودداری کنند؛ چراکه با این کار توقع مردم بالا رفته و نظام باید پاسخگو باشد.

‌به گزارش ایسنا‌، هوشنگ بازوند در سی و سومین گردهمایی ائمه‌جمعه استان لرستان که با حضور معاونت امور استان‌های شورای سیاستگذاری ائمه‌جمعه کشور در خرم‌آباد برگزار شد، ضمن تشکر از حمایت‌ها و دلسوزی‌های ائمه‌جمعه استان از مجموعه دولت در استان، گفت: استان در شرایط مطلوبی قرار دارد و نظرهای خوبی در حوزه اقتصاد مقاومتی از سوی ائمه‌جمعه ارائه شده است که با استفاده از آن‌ها کاستی‌ها رصد و پیگیری شده است.
وی نماینده ولی‌فقیه در استان را پرچم‌دار وحدت در استان دانست و افزود: اقتصاد مقاومتی یک برنامه راهبردی و درازمدت برای کل کشور است، برنامه اقتصاد مقاومتی با یک برنامه دو ساله در سال‌های ۹۵ و ۹۶ در استان لرستان کلید خورده است‌ و با توجه به پیام‌های نوروزی مقام معظم رهبری یکی‌ از دغدغه‌های وی است که بهترین نسخه شفابخش برای اقتصاد کشور است.
بازوند با اشاره به این‌که دولت ارائه برنامه ششم توسعه را یک سال به تاخیر انداخت که بتواند اقتصاد مقاومتی را در آن بگنجاند، اظهارکرد: اقتصاد مقاومتی چتری برای تمام فعالیت‌های همه مردم و همه اقشار و اصناف بوده و هنر ما این است که اقتصاد را به دل مردم و در خانه‌ها ببریم.
استاندار لرستان جنگ امروز ما با دنیا و دشمنان را جنگ اقتصادی دانست و تصریح کرد: بهترین اقدام در مقابل این تهاجم از سوی دشمنان اقتصاد مقاومتی است.
وی با اشاره به این‌که استان ما از نظر نعمت‌های خدادادی استان فقیری نیست، اظهارکرد: اگر ما به‌دنبال جهش در اقتصاد خود هستیم باید دنبال ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان در دانشگاه‌های استان باشیم.
بازوند با اشاره به انتخابات پیش‌رو در سال ۹۶، گفت: مشارکت مردم در انتخابات برای ما یک فرصت است که توانسته نقشه‌های دشمن را نقش بر آب کرده و تهدیدها را به فرصت تبدیل کند که در این راستا از ائمه‌جمعه انتظار می‌رود که در خطبه‌های نماز حمعه از کاندیداها درخواست کنند که از دادن وعده‌های انتخاباتی خارج از توان و وظایف خود خودداری کنند، چراکه با این کار توقع مردم بالا رفته و نظام باید پاسخگو باشد.

انتهای پیام


اخبار مرتبط