آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار اجتماعی
خبرگزاری مهر نیوز
96/08/24 18:54
کد خبر 9544076388
پ پ پ پ

موکب‌های خدمات‌رسان به زلزله‌زده‌ها در کرمانشاه فعال شدند


رئیس ستاد بازسازی از فعال شدن موکبهای خدمات رسان در مناطق زلزله زده کرمانشاه خبر داد.
موکب‌های خدمات‌رسان به زلزله‌زده‌ها در <a class="tag-link" href="/tag/%da%a9%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%b4%d8%a7%d9%87">کرمانشاه</a> فعال شدند

به گزارشخبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدحسین ضیغمیان گفت: با وجود اینکه استان کرمانشاه خود صدمه دیده از زلزله است لیکن ستاد بازسازی عتبات استان اقدام به ایجاد چندین ایستگاه جمع آوری کمک‌های مردمی جهت ایجاد موکب‌های اسکان و تغذیه کرده است.

رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی استان کرمانشاه افزود: تا کنون با هماهنگی نهادهای مردمی نسبت به ارسال چندین محموله مواد غذایی و بهداشتی به مناطق بحرانی استان اقدام شده اما همچنان نیازمند مشارکت مردم در این زمینه هستیم. وی افزود: با همت هیات‌های مذهبی استان، دو دستگاه نانوائی نیز به منطقه ازگله و سرپل ذهاب فرستاده شده و بزودی شروع به پخت نان و توزیع میان هموطنان زلزله زده خواهند کرد.

ضیغمیان تصریح کرد: دو دستگاه نانوائی دیگر که برای ارائه خدمات به زائران اربعین به عراق ارسال شده بود در حال بازگشت به کشور است و بزودی در مناطق بحرانی مستقر شده و آغاز به پخت نان خواهند کرد.

وی یادآور شد: مردم رنج کشیده استان کرمانشاه چندی پیش و در ایام اربعین 80موکب برای پذیرائی از زائران اربعین حسینی برپا کرده بودند.


اخبار مرتبط