آخرین اخبار ایران و جهان
دسته بندی اخبار اجتماعی
خبرگزاری ایسنا
95/12/25 15:19
کد خبر 9541960570
پ پ پ پ

مصدومیت 14 نفر در چهارشنبه آخر سال خراسان‌شمالی


مصدومیت 14 نفر در چهارشنبه آخر سال خراسان‌شمالی

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های دانشگاه علوم پزشکی خراسان‌شمالی از مصدومیت 14 نفر در چهارشنبه آخر سال در سطح استان خبرداد.

تقی دولت‌آبادی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: شب گذشته در مراسم چهارشنبه آخر سال، 14 نفر شامل دو زن و 12 مرد دچار مصدومیت با مواد محترقه شدند. از مجموع مصدومین استان چهار نفر در بیمارستان بستری و 10 نفر نیز به ‌صورت سرپایی درمان شده‌اند.

وی با بیان اینکه مصدومین سال جاری بیشتر دچار سوختگی از ناحیه صورت شده‌اند، خاطرنشان کرد: متاسفانه طی سه روز گذشته یک جوان 25 ساله در مرکز استان و بر اثر ترکیدن مواد محترقه از ناحیه دست دچار آسیب شده و انگشت وی قطع شده است. امسال دو مورد قطع انگشت داشته‌ایم، یادآور شد: دو نفر شامل یک جوان و یک کودک پنج ساله نیز از ناحیه چشم دچار سوختگی قرنیه شدند. 

دولت آبادی با اشاره به این‌که بیشترین حوادث چهارشنبه آخرسال مربوط به شهرستان بجنورد است، گفت: در شهرستان‌ فاروج دو مورد، شیروان یک مورد و مانه سملقان نیز یک مورد مصدومیت گزارش شده است.

وی با اشاره به کاهش تعداد مصدومین چهارشنبه سوری امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، خاطرنشان کرد: سال گذشته در چهارشنبه آخر سال 25 نفر در سطح استان دچار مصدومیت شده بودند.
انتهای پیام


اخبار مرتبط